Skupocjeni automobil se zapalio 'iz čistog mira'

Skupocjeni automobil se zapalio 'iz čistog mira'

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E pa i kod nas je bi takav slucaj ne davno na bmw-u 5-ci lik je ugradzivao neke divlje ksenon svijtla i auto se zapalilo poslije par dana drama prava :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Trozic je napisao(la):
ovo je jedan od razloga što ne bih nikad kupio nov auto...

Nemoj se drug sta naljutit al' ovo je fkt glup komentar, ovo je jedan od rijetkih kome se auto zapalilo, a i radio je na njemu plinske instalacije tako da nije fabricka greska, slabo se u koga auta zapale onako "sama od sebe" ako nije sta naknadno donagradjivano, novo auto je novo auto sta god 'ko govorio, to da je novo auto ne pouzdano u odnosu na neko staro 15-20 godina je cista glupost koju i ti mozes skontat...
 
Član
Gledao sam ovo na tv i autor posta je zaboravio slucajno ili namjerno navesti da je u toku reportaze navedeno da se zadnjih par dana vlasnik vozila zalio na miris plina oko auta.Kad uzmete to u obzir i kad uzmete u obzir da ovo auto ima keder ispod haube i dihtuje sa gornje strane motora skoro 100% onda dolazite do zakljucka da ako se dogodilo curenje plina a sto je veoma vjerovatno taj plin nije imao gdje otici nego sakupio ispod haube i detonirao.
Logican slijed dogadjaja u tom slucaju.A da mi ga je zao vala i nije.Kad imas novaca da das tolike pare za auto zasto bi meni bilo zao.
Takodje ako imas dovoljno mozga ko onaj simpson i kupis to na kredit takodje mi nije zao jer si idiot definitivno.
Ja vozim ono za sta imam para da kupim,sredim i sipam.
Zamislite da znate Bil Gatesa i da mu se zapali neki ferrari vrijedan milion eura.Zasto bi vam bilo zao kad znate da ima 60 milijardi u steku.Nigdje veze al eto.
 
Član
joj logike,nikad ne bi kupio novo auto, sta to staro sigurnije? hvala bogu da bi novo prije nego polovno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top