Skodilak

Skodilak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Skodilak mali UPDATE

Evo dosao lambo,i felgice uskoro,sve zavisi koliko treba vremena Ameru...a rijec je o Oz Canova BDC....
 
RE: Skodilak mali UPDATE

po tko zna koji put ću reći kao i do sada auto je za moj ukus extra svaka čast od mene imaš potpunu podršu u sređivanju ovog auta nije bitno dali je to škoda bmw golf peto deseto bitan je trud volja i sve što se uloži zato cjenim svačiji projekat pa makar netko stavio i ratkape na auto to je stavio s ljubavlju prema autu i dabogda živio sto godina i sredio još sto škoda i ne obaziri se na druge komantare pozdrav iz mostara....
 
RE: Skodilak mali UPDATE

dadao_style je napisao(la):
po tko zna koji put ću reći kao i do sada auto je za moj ukus extra svaka čast od mene imaš potpunu podršu u sređivanju ovog auta nije bitno dali je to škoda bmw golf peto deseto bitan je trud volja i sve što se uloži zato cjenim svačiji projekat pa makar netko stavio i ratkape na auto to je stavio s ljubavlju prema autu i dabogda živio sto godina i sredio još sto škoda i ne obaziri se na druge komantare pozdrav iz mostara....

Hvala ti punoo na lijepim rijecima.....a i ja se u potpusnoti slazem sa ovim tvojim komentarom...pozz
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

furaj mali sam sredinom (shkoda odvaljuje) a prodane dushe mogu da ga pushe ;)
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

e vala brale sta jos reci,sve sto sam mislio reci rekao sam,svaka cast,ja starom pokazao sta nastade od felicie,kad on meni daj bjazi ovo nije felicia,fino pogleda i rece izvini Bogami jes ovo skoda felicia,i on sam rece svaka mu cast,sta napravi od obicnog sporeta,u super vozilicu i Dream Car,Veko max respect za sve ovo,a jos da kazem volio bih te upoznati i pruziti ti ruku i reci svaka cast,pa da to kako skontamo, a da volio bi i upoznati i Madzida.

Ps:Zaboravih reci ako bi se upoznali da me provozas jedan krug po lijepom nasem Sarajevu,e to tek bi volio,ali ne znam kako ti kazes
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Nemam rijeci..svaka cast BOMBA auto_Opcenito mi se skoda ne svida ali ova tvoja je SUPERR
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE

Iskreno, po meni ti je ljepsi bio u pocetku tuniranja, na prvoj stranici teme(dok je bio crven)...
Ali "De gustibus non est disputandum"
Iako, svaka cast na trudu! ;)
 
Legend
RE: Skodilak mali UPDATE

Veko Skoda je napisao(la):
Hvala ti punoo na lijepim rijecima.....a i ja se u potpusnoti slazem sa ovim tvojim komentarom...pozz

neki sa "angel eyes" stavljo a, joj ko da gledam :p

samo naprijed, ove fele su show dobre, 16ke znaci ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top