Skodilak

Skodilak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
IGY je napisao(la):
RCat je napisao(la):
igy bio previshe gladan pa ga omelo da to primijeti.. da su bili cevapi na haubi mozda bi onda skontao *g*

da da naravno
nije to nego se Veko malo igrao sa farovima ubacio je day light a ja posto sam lud za diodicama sam prvo to ugledao a kasnije nisam ni obracao paznju na ostalo
btw farovi su drama dobro ispali

hvala punooo...nije loshe ispaloo...stavit cu sutra koju slikicu "Day light-a" heheh :icon_smile:
 
Shonfol je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
0g1 je napisao(la):

hvalaa punooooo :icon_smile:;)

vidjo sam te par puta, bas mi je merak vidjeti kako izgledaju felge dok se okrecu pri 50-60 km/h :D, kolko su incha kod tebe?

I ko ti je radio custom LED shtopke?

sretno!
E
heheheh hvala punooo...
kod mene su 16 ke i na prodaju su...trebaju doci neke 17 ke hehhe...
a stope sam ja radio,vjerovo ili ne 3-4 dana se hebavoo....ali et sve u svemu dobro je ispaloo :icon_smile:
 
Član
Veko Skoda je napisao(la):
Shonfol je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
0g1 je napisao(la):

hvalaa punooooo :icon_smile:;)

vidjo sam te par puta, bas mi je merak vidjeti kako izgledaju felge dok se okrecu pri 50-60 km/h :D, kolko su incha kod tebe?

I ko ti je radio custom LED shtopke?

sretno!
E
heheheh hvala punooo...
kod mene su 16 ke i na prodaju su...trebaju doci neke 17 ke hehhe...
a stope sam ja radio,vjerovo ili ne 3-4 dana se hebavoo....ali et sve u svemu dobro je ispaloo :icon_smile:

Ako planiras isto Canova DCB, mogu ti prodati svoje, ja kontam 18ke :D
A konacni cilj sto se tice eksterijera - nesto ovako:
http://www.sonyscorpion.com/1.jpg :)

a za led, svaka cast iako jbg nisam zapazio kako svjetle. Ja kad bi probao tako nesto, procesor ne bi dozvolio da rade kako treba, bem ti fau-ve koncern. :D haha
 
Shonfol je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
Shonfol je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
0g1 je napisao(la):

hvalaa punooooo :icon_smile:;)

vidjo sam te par puta, bas mi je merak vidjeti kako izgledaju felge dok se okrecu pri 50-60 km/h :D, kolko su incha kod tebe?

I ko ti je radio custom LED shtopke?

sretno!
E
heheheh hvala punooo...
kod mene su 16 ke i na prodaju su...trebaju doci neke 17 ke hehhe...
a stope sam ja radio,vjerovo ili ne 3-4 dana se hebavoo....ali et sve u svemu dobro je ispaloo :icon_smile:

Ako planiras isto Canova DCB, mogu ti prodati svoje, ja kontam 18ke :D
A konacni cilj sto se tice eksterijera - nesto ovako:
http://www.sonyscorpion.com/1.jpg :)

a za led, svaka cast iako jbg nisam zapazio kako svjetle. Ja kad bi probao tako nesto, procesor ne bi dozvolio da rade kako treba, bem ti fau-ve koncern. :D haha
hehehe
a koji je raspon sarafa kod tebee..i koliko paraa??da se dog
 
Član
svaka cast Veko, mada sam ti ja sve to vec vidio, druga prica je kad se vidi uzivo, a LED stope su mi prve upale u oko.... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top