Škoda yeti

Škoda yeti

Član
Extra vozilica,;) mada meni se licno linijom ne dopada nesto extra, ali nije los. A sto se tice kvaliteta unutra i materijala, pa maltene je na razini audija, cak djeluje kvalitetnije od nekih wv... a poprilicno je ispred rav4 i Quasquaija.
Sve u svemu super autic.
 
Član
Astra je napisao(la):
to ti i ja kazem, vidio sam ja uzivo bmwove dzipove kako zapinju to je smijesno, a ta recenica sto si rekao da nece zimi da ga voze, koji vrag kupuju dzipa? mi kad smo ga dobili ja sam prvo presao 60 preko lezeceg, to je odlican osjecaj :D svidja mi se sto koristis auto u svrhe za koje je on stvoren, obavezno kad bude slika ili video postaj... pozz

ti bmw-i zapinju zato sto ih kupi sminker pun para, uzme sport paket sa 20-kama dimenzija guma 315/kroz nesto malo i misli moze on na tim istim gumama i felgama po zimi vozit jer kao dzip je, 4x4, aha kako da ne... stavi na x5 ili q7 235 gume 17 ili 18, i proci ce taj dzip kuda god ti prodjes ako nece i dalje doci... iz iskustva... ;)
btw fin yeti, meni licno je ruzan uzivo, ali vidim da si ga ti kupio da bi koristio taj auto za ono za sta je namjenjen... cestitam i nek te dobro sluzi
 
Član
Astra je napisao(la):
to ti i ja kazem, vidio sam ja uzivo bmwove dzipove kako zapinju to je smijesno, a ta recenica sto si rekao da nece zimi da ga voze, koji vrag kupuju dzipa? mi kad smo ga dobili ja sam prvo presao 60 preko lezeceg, to je odlican osjecaj :D svidja mi se sto koristis auto u svrhe za koje je on stvoren, obavezno kad bude slika ili video postaj... pozz

Ja sam auto kupio ne auto mene.Sto se tice odrzavanja,ja mogu garantovati da je u svemu nasem sve cakum pakum.Ne stedi se u odrzavanje.Kroz grane ne volim puno voziti,ali ja njega cuvati kroz rupe,po lezecem,nikad.Mi imali 270cdi w211 ovaj jedan ide sa nama i lezeci je u toj ulici,stari na gas oko 85-90 hani hani,ma sta hani kojeg cu ga vraga cuvati.Ja auto kupim,vozam 9-10 mjeseci i prodajem.Ali ovo necu prodavati zato sto mi valja prema vikendici zimi,krenemo na put zimi,lakse je voziti,moze mi nekad vuci prikolicu i bager.
 
Član
Evo da dignem temu iz mrtvih.Skoda ima trenutno 14700km,za 2-3 dana ce i ostalih 300 pa servis.Evo koja slika jos.



 
Član
nije fazon s 4x4 pogonom ici uzbrdo i po ravni po snijegu,aj imaj mu*a pa se spusti niz padinu bez lanaca
i moj terenac izlazi svugdje al ja niz brdo ne smijem otkako se stari skijao s njim na selu
nije lose,a taj 4x4 pogon ti je nesto poput quattra u audija,nije bas za snijeg nego vise za kisu
zbog toga i nije all-terrain vehicle nego mini SUV
uglavnom,kako god,fina vozilica,al su im gadne one maglenke gore
barem se meni ne svidjaju,za sve ostalo pohvale;)
 
Član
kad ga budes vadio iz kanala neces tako mislit
i ja sam izlazio svuda
i vracao se,ubacim u 4low i pustis ga,on sam koci kompresijom
al jednom se starom uklizao i nikakva elektronika tu ne pomaze,kocnicu ne smijes dirat
zato,u pamet
nije ni 4x4 svemocan
pogotovo ne takav kao u tebe,bez prave redukcije;)
dobronamjeran savjet,nemoj shvatit pogresno,a i iz iskustva
 
Član
Ima kasko,neka meni nista ne bude a za auto me briga.
Nista nije svemoguce,jbg.Cas posla se desi katastrofa.Ono kad ponese tu ne sluzi ni elektronika,ni dobre gume,nista zivo.
 
Član
Da dignemo malo skodu.
CCA 45000km.11 mjeseci ce biti za 10 dana.
Nikakvih vecih kvarova.Jos ide.Vuce lijepo.Lamela je jos ok s obrzirom sta vuce,i kako se odnosimo prema njoj.
Slika cu malo staviti kad se sjetim da je operem.
 
Član
ajde ubaci slika Yeti-a,da te ne pitam u drugoj temi bezveze za skodu. Yeti je cudo,stvarno je iznenadila skoda sa ovim modelom.Pokazao se kao extra,jos ne znam nikoga da se zalio,a imam nekoliko poznanika koji su kupili nov auto;)
 
Član
Ubacujem slika drugi put.
Pa ja bih se pozalio na par stvari:
Rucica mjenjaca se rasklimala nakon 15km voznje.Mirna totalno voznja,nikakvo cupanje mjenjaca....I vec je dobila dosta na luftu.Ide gore-dolje cca 5-6mm.Gledao sam na jos dvije,nova znaci u salonu i polovna na novoj nema lufta,na polovnoj manje nego u mene,ali ga isto ima.
Zezaju me zadnji podizaci stakala.Nekad moram rukom podupirati da se podignu stakla.Nekad ide kao i prednja koja nemaju mane.
To je sve.
Moram unutrasnjost ocistiti dobro,sva su sjedista prljava,poliranje kompletnog,pa cemo negdje nju i mercedesa u prirodu da opalimo koju sliku:icon_biggrin:
 
Top