Škoda yeti

Škoda yeti

Član
Hahaha,ovo je bio test,drugi put naplacujem.Kamione stavljam drugi dan

hakkler je napisao(la):
Respect na izaboru auta :cool:

Po onom što si naveo mislim da je najjači paket opreme u pitanju "Experience". Jel imaš serijalu bi-xenon sa corner funkciom.
Na slici unutrašnjosti se vidi radio "Bolero" s drevenim umecima. ili griješim? :icon_question:

Svaka čast ;)

I istina je ono što si naveo za uloženo-dobiveno. :cool:

Jedan kolega je nedavno naručio isto Yeti-a sa maximalnom opremom + motorom iz RS-a (170ks)

al vjerujem da i ovaj ide dobro.

I sigurno je tiši od klasičnog PD-a .:icon_smile:


Ide sasvim dovoljno,za nase puteve netreba jace,ali cemo chip stavljati najvjerovatnije.
Ovi u salonu su mi rekli da je najopremljenija sto je stigla u bih od yeti-a.Evo sad sam gledao spisak opreme.Od opreme koza,kontrola tlaka u gumama,i nAvigacioni sistem fale.Ionako ga ne koristim ni u jednom autu sa navigacijom,mobitel je zakon.

Sve ovo sto fali,to mi nije potrebno,cak je i ovo sto ima pretjerano.Kozu pogotovo ne volim.
 
Član
Slike sa felgama.Malo je prljava,ne zamjerite.


Sutra cu je bolje poslikati,sad je oprana kako je bog rekao.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Super su ove škodice.Prije bi nju nego nekog šminkerskog suva tipa kaškaji i slično.Sretno

Pa ti sminkerskih u zivotu nisam pogledao_Ono meni bezveze.Volio bi da udari snijeg da snimim jedan video dobar sta moze,a nevjerujem da ti sminkerski mogu to_Ova skoda je meni i lijepa i zadovoljava nase potrebe.Bas bih volio vidjeti kaskajija kako vuce beger od 3t.Ovo je udobno auto,iznenade se svi koji probaju,ima terenske mogucnosti vece od svih tih sminkerskih ja mislim,cijena dobra.Meni je tiguan skroz bezveze.Cijena tiguana je oko 56000 nema nista opreme skoro.Ja dobio skodu ista snaga,od opreme fale koza,navigacija i kontrola tlaka u gumama za te pare kao sto je tiguan,a sigurno cu se lakse provuci po snijegu sa skodom nego tiguanom.Ovog cu yetija voziti dok ne izadje novi model vjerovatno,a onda kupiti novi model.
Ja sam sa skodom oko 12000km vec napravio,nikakvih kvarova,samo sto sam donasuo tekucinu za brisace i brat kaze da je isao u servis ulje da vidi koje ce donasuti i donasuo je malko ulja.Pricam sa rodjakom iz austrije kupio tiguana,im opreme dosta.Kaze krs je zivi.Stakla podignem,kaze vratim se ona spustena,dobro rijesio servis ajd.Nakon nekoliko u stop svijetla ulazi voda,ponovo na garanciji rijesi.Kaze nedavno da upalim klimu,nije ni palio uzeo ga 15 dana kasnije nego ja skodu,ne radi klima.Otisao u servis,kaze nije jedan kabal namjesten bio.Kaze dok ga isplati da kupuje yetija.Kaze mozda je mene tako zapalo,ali necu ga vise kupiti taman da pjesice idem.
Ali opet ovo je skoda.Pita te neko sta vozis.Vozim skodu.E bemti cojka vozi skodu.Narod je ne cijeni nikako.Ja nisam ljubitelj skode,ali ova me bas zadovoljava i nemam razloga pricati da nevalja.
 
Član
dobar je auto, ali ne podcjenjuj tiguana ja ga imam 170 ks dizel 4motion sa svom opremom mogucom osim panorame, kvalitet u tiguana je daleko bolji i zavrsna izrada, ne kosta dzaba toliko... sto se tice offroada, penjo sam se do vikendice do branika kad je snijeg bio, uzmi u obzir da je tiguan mnogo mnogo veci i masivniji od yetia pa skontaj kolki je snijeg bio, traktor proklizavao od komsije , ali ja sam se popeo :D dzip je dzip i to je tako, bolje vozit 50 puta nego obicni auto, kad je snijeg kisa, bez problema 100 ides, dok drugi idu 50-60 ko sto si rekao, mnogo prostraniji, pregledniji, manje zamorna voznja, ne osjetis cestu, jednostavno plovis i uzivas, slike su ti odlicne pravo poeticne :D to cijenim kod covjeka kad uzme dzip da ide sa njim u terensku voznju, a ne oni kurci x5 i x3 nove koje ne mogu s mjesta da se pomaknu pri takvom terenu... JA svog isto tako vozim, dosadi mi po cesti odem na livadu, planinu zaj*ajem se , to je njegova svrha i tako treba da se vozi, kad vidim nekoga da uspori na 0 na lezecem u x5 pa stvarno... sve u svemu auto je super..
 
Član
Astra je napisao(la):
dobar je auto, ali ne podcjenjuj tiguana ja ga imam 170 ks dizel 4motion sa svom opremom mogucom osim panorame, kvalitet u tiguana je daleko bolji i zavrsna izrada, ne kosta dzaba toliko... sto se tice offroada, penjo sam se do vikendice do branika kad je snijeg bio, uzmi u obzir da je tiguan mnogo mnogo veci i masivniji od yetia pa skontaj kolki je snijeg bio, traktor proklizavao od komsije , ali ja sam se popeo :D dzip je dzip i to je tako, bolje vozit 50 puta nego obicni auto, kad je snijeg kisa, bez problema 100 ides, dok drugi idu 50-60 ko sto si rekao, mnogo prostraniji, pregledniji, manje zamorna voznja, ne osjetis cestu, jednostavno plovis i uzivas, slike su ti odlicne pravo poeticne :D to cijenim kod covjeka kad uzme dzip da ide sa njim u terensku voznju, a ne oni kurci x5 i x3 nove koje ne mogu s mjesta da se pomaknu pri takvom terenu... JA svog isto tako vozim, dosadi mi po cesti odem na livadu, planinu zaj*ajem se , to je njegova svrha i tako treba da se vozi, kad vidim nekoga da uspori na 0 na lezecem u x5 pa stvarno... sve u svemu auto je super..
Ja kazem onako kako sam cuo.I skoda je dobra zavrsna obrada.Kad pogledas sta radimo od nje.Ja auto nisam uzeo da ga drzim u garazi i kad se provozam da se vozim ko pickica.U mene je auto non stop na cesti,po makadamu ne vozim 10km/h nego vozim kao da je tenk,gas.Ima kasko boli me briga.Na lazeci kad naletimo,poleti haman:DJa gledam kupe x5 nece da zakaci prikolicu,neda sjesti nikom u njega.U mene sjedaju radnici jos ovi bijeli sicevi,ali briga me ocistice se,kacim prikolicu i vucem mali bager,to sam vec cinio 2 puta.Ode kakav dio sav od ulja,nista ne stavljam ispod,samo ubacivaj,sjedaj kakav god da si i gas.Nedavno je buraz isao u zagreb po snijegu onom velikom.Kaze svi idu 20-30,ja gas kraj njih.Oni kupe x6,i kaze ah mortam kupovati pred zimu sad nesto jeftinije,kaze zao mi ga trati po snijegu.A cuo sam da x5 i x6 po terenu nemogu nista.Kazu da ako krenes u planinu po snijegu samo ces stati.Ja sto bih uzeo od džipova to je touareg,ml,yeti ovakav i mozda tiguan.To je sve.Ovo ostalo je za mene sve sminkersko.
 
Član
to ti i ja kazem, vidio sam ja uzivo bmwove dzipove kako zapinju to je smijesno, a ta recenica sto si rekao da nece zimi da ga voze, koji vrag kupuju dzipa? mi kad smo ga dobili ja sam prvo presao 60 preko lezeceg, to je odlican osjecaj :D svidja mi se sto koristis auto u svrhe za koje je on stvoren, obavezno kad bude slika ili video postaj... pozz
 
Član
Kupuju đipove zbog prestiža,zbog osjećaja nadmoći i sigurnosti u vožnji!90% suvova nikada nesiđe s asfalta;)Koja je inače svrha kupiti kaškajija s prednjim pogonom?Imaš teško,ne aerodinamično auto koje se loše ponaša na asfaltu zbog velike visine i mase,koje mnogo troši a svejedno nemožeš s njime doći do vikendice pod snjegom jer ima skupe lajsne koje će se možda ogrebati!Već rekoh,super škoda:icon_smile:
 
Top