Škoda yeti

Škoda yeti

Član
Auto je kupljen prije 5 dana.Posto je bilo bez tabli napravio je negdje oko 700km,danas su stigle table,ide i on za nekih 6-7 mjeseci na 30000km +.
Motor je kao u golfa 140 konja dizel.4x4 pogon.Jako kvalitetno auto sa pogodnom cijenom.Nije skup sta nudi sve u opremi.
U nas od opreme fali kontrola tlaka u gumama i koza,znaci sve ostalo ima.
Ide sasvim solidno,cupa kao lud.Udobno je auto dosta,ima prostora naprijed dosta,nazad isto dovoljno.Posto smo dobri sa vlasnikom salona,dobili smo besplatno celicne felge 16 sa zimskim gumama dunlop i zimske i ljetne podmetace za noge.Evo malo slika,bit ce jos sutra.Imaju jos felge 17-ke,8 krakova ja mislim da su,sa gumama.


 
Član
dobra skoda,imao sam priliku da je gledam uzivo,ima je jedan covjek kod nas u gradu,koliko sam vidio dobro je vozilo,vidjet cemo kako se ponasat u voznji,,zelim ti puno srece s autom,i puno predjenih kilometara;););)
 
Član
Actros mi je najdraze vozilo sto je u voznom parku.Svaki dan razgledam oko njega,malo se zaprasi odmah pranje.Stavicu malo i od drugih vozilica slika .
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobra skoda,imao sam priliku da je gledam uzivo,ima je jedan covjek kod nas u gradu,koliko sam vidio dobro je vozilo,vidjet cemo kako se ponasat u voznji,,zelim ti puno srece s autom,i puno predjenih kilometara;););)
U voznji je super,svi ostali idu 60-70 ja kraj njih idem 100 cesta kao staza za skijanje.U krivinama po ovom snijegu prelazim tegljace,snijeg oko 80cm,samo zgrnuli kud bi tockovi trebali nekih 40 cm zaletio se i otisao do vikendice bez problema.
Promjenili smo dosta auta u zadnjih 10 god.Bmw 735i,Mercedes w140 350td(spor,ali po meni takvo se auto nece proizvest vise nikad),audi 100 quattro nesto preko 160ks benzinac,audi a4 2004-to,golf gti,mercedes w211 270 cdi(isto super auto,opreme pun k*).....Bilo je tu jos auta,ali sve je ovo za mene krs osim mercedesa.Mercedes je mercedes a sve ostalo su auta.
Valjda bi trebala w212 stici za god do 2 maksimalno.
 
Član
aldinbih je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dobra skoda,imao sam priliku da je gledam uzivo,ima je jedan covjek kod nas u gradu,koliko sam vidio dobro je vozilo,vidjet cemo kako se ponasat u voznji,,zelim ti puno srece s autom,i puno predjenih kilometara;););)
U voznji je super,svi ostali idu 60-70 ja kraj njih idem 100 cesta kao staza za skijanje.U krivinama po ovom snijegu prelazim tegljace,snijeg oko 80cm,samo zgrnuli kud bi tockovi trebali nekih 40 cm zaletio se i otisao do vikendice bez problema.
Promjenili smo dosta auta u zadnjih 10 god.Bmw 735i,Mercedes w140 350td(spor,ali po meni takvo se auto nece proizvest vise nikad),audi 100 quattro nesto preko 160ks benzinac,audi a4 2004-to,golf gti,mercedes w211 270 cdi(isto super auto,opreme pun k*).....Bilo je tu jos auta,ali sve je ovo za mene krs osim mercedesa.Mercedes je mercedes a sve ostalo su auta.
Valjda bi trebala w212 stici za god do 2 maksimalno.

slazem se s tobom,gledao sam neki dan na discovery neku emisiju,pokusali su da uniste jednog od starijih mercedesa,,nakon brojih pokusaja,nista mu nisu uspjeli,potopili ga u vodu,ponovo upalio,na kraju preko njega presao onaj monster truck,dobro ga skrsio,al sjede frajer u mecku ponovo,upali i voza i dalje,,stvarno za nepovjerovat,al mecka je mecka,posebno starija izdanja
 
Super Moderator
Fina skoda druze samo nam daj jos slika i unutrasnjosti :cool:
Reci mi kakav joj je prenos jesi li zadovoljan ?
gdje ti je ova vikendica ?
predtsavi nam jos tih vozilica u garazu ;)
 
Član
Evo ode utjerati u garazu pa cu uslikati unutra.
Sa prijenosom sam zadovoljan,ali je bolji u sestice.
Predstavicu i kamione i bagere ako zelite;D



 
Super Moderator
fina je unutra i bolje sto nije koza ;)
pa kako je bolji prijenos u sestice zar skoda nije 4x4 :cool:

predstavi i kamione i to da vidimo i ja volim oko tog ;)
 
Član
Hahaha,ma zaj* se.Naravno da je bolji u skodi.
Kamione mogu predstaviti np,ali u kojoj temi.Mogu li njemacka vozila,posto su sve mecke.
 
Super Moderator
aldinbih je napisao(la):
Hahaha,ma zaj* se.Naravno da je bolji u skodi.
Kamione mogu predstaviti np,ali u kojoj temi.Mogu li njemacka vozila,posto su sve mecke.

to ti je bolje ovdje u ostala vozila predstavit posto su kamioni jbg :D
 
Član
Respect na izaboru auta :cool:

Po onom što si naveo mislim da je najjači paket opreme u pitanju "Experience". Jel imaš serijalu bi-xenon sa corner funkciom.
Na slici unutrašnjosti se vidi radio "Bolero" s drevenim umecima. ili griješim? :icon_question:

Svaka čast ;)

I istina je ono što si naveo za uloženo-dobiveno. :cool:

Jedan kolega je nedavno naručio isto Yeti-a sa maximalnom opremom + motorom iz RS-a (170ks)

al vjerujem da i ovaj ide dobro.

I sigurno je tiši od klasičnog PD-a .:icon_smile:
 

MTR

Član
meci taj kamion sto prije :cool:

druga slika jetija extra hahaha , ja bi komsiluku naplatio za sklanjanje snijega :lol:
 
Top