Skoda Yeti 4X4

Skoda Yeti 4X4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev sad provjerih datum, staticna prezentacija je bila u martu, a ja sam je vozao pocetkom juna - znaci prva polovina godine.

Mislio sam da je bilo i ranije, nekako mi se bas davno ucinilo... :D
 
Član
isto ko kad sam vidio novi superb kontam krš sranje, a auto :icon_eek: pre pre dobrooo

danas se vozio u yetiu...extra autic :cool:
 
Član
meni izgleda isto SUV roomester, vidio sam isti taj auto u sarajevu, rugoba na cesti definitivno, preruzan, ali vjerovatno da je fino dok se vozi..
 
Član
ma dobro malo izgleda cudno, ali stvarno uzivo nije tako losa, meni licno sprijeda moze proci a odzada mi je nesto bas simpa... U svakom slucaju za te pare super porodican autic sa off road potencijalom, sta vise pozeljeti, ko trazi takvo auto?
 
Član
Meni Yeti sasvim pristojno izgleda,
auto je idealno za nasih puteva...
a sto se tice mora, nisam znao da se ovaj 1.8 nasao u ponudio...
mislio sam da su od benzinaca tu 1.2TSI 105 i 1.4 160KS...
 

BiT

Član
Onako, nije losa. Pogotovo za te pare.
A nesto mi oni sicevi izgledaju jadno, koliko se vidi.:icon_confused: Ali ipak je to VW, sinonim za udobnost.:D
 
Član
Ma nemate vi pojma...auto je mrak :D

Bilo bi dobro pogledati zadnje izdanje AutoKluba(Novi bestseler) i pročitati kako je prošao na testu i ocjene.
A da je skup...bogme i je..al odavno je skoda u svom segmentu prestala bit jeftina.
 
Član
Slucajno naletih na ovu slicicu, sa prezentacije Yetia, offroad teren kojim smo vozili.



Slika tesko moze docarati kolika je ovdje nizbrdica, malo me bilo i strah prvi put kad sam je vidio :lol:

Ko zna kakva je dalmatinska ulica u Sarajevu, pa ovdje je nagib jos veci od te :icon_biggrin:
 
Član
eto dosla je jedna od ovih skoda i kod mog starog u firmu,na svu srecu stari je takav da je dao da probam,full je oprema,iznenadio sam se,auto moze izgledat kako hoce,kad je zvijezda,stvarno predobro ide,za razliku od ostalih skoda udobnija je puno,mozda su mogli ta neka idejna rjesenja malo drugacije uradit,al brate kako ce onda izaci Yeti II,ako sad sve ispucaju;););)
 
Član
Auto je preobar.Imam ga,u ovih mjesec ana smo presli sa njom oko 5000.Udobna je dosta,kad usporedim put u pulu sa njom i golfom,sa njom se dosta ljepse voziti.Inace nisam ljubitelj skode,ali ova mi se svidja dosta.Po meni je bolja od tiguana.Tiguan za 56000km nema nista od opreme,bezvezno totalno,dok ova za te pare ima skoro pa sve.
 
Član
aldinbih je napisao(la):
Auto je preobar.Imam ga,u ovih mjesec ana smo presli sa njom oko 5000.Udobna je dosta,kad usporedim put u pulu sa njom i golfom,sa njom se dosta ljepse voziti.Inace nisam ljubitelj skode,ali ova mi se svidja dosta.Po meni je bolja od tiguana.Tiguan za 56000km nema nista od opreme,bezvezno totalno,dok ova za te pare ima skoro pa sve.

potpis,upravo tako kako si rekao,za te pare koje si naveo dobije full fullova koji skoda nudi;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top