Škoda Octavia

Škoda Octavia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
jos jedna izuzetno zanimljivo uradjena

336a.jpg

336b.jpg

336c.jpg

336d.jpg

336e.jpg
 
Član
meni je vala maximalno OFIRNA!!! nemojte prikazivati auta ceha,poljaka i slovaka,fakat se jedva nadje neki koliko-toliko normalan
 
Član
bjezi bolan darko,ne da je ciganska,nego ne znam goru rijec...gledaj pliša unutra,stock izlizani mjenjac i volan,tabla,onaj ofirni aluminium unutra,presvlake...fuj stvarno...
 
Član
gogg je napisao(la):
meni je vala maximalno OFIRNA!!! nemojte prikazivati auta ceha,poljaka i slovaka,fakat se jedva nadje neki koliko-toliko normalan

Teske rijeci za nekoga ko vozi jednoga,a koji je uspot maximalni stock.No hard feelings;)
 
chemb@ je napisao(la):
gogg je napisao(la):
meni je vala maximalno OFIRNA!!! nemojte prikazivati auta ceha,poljaka i slovaka,fakat se jedva nadje neki koliko-toliko normalan

Teske rijeci za nekoga ko vozi jednoga,a koji je uspot maximalni stock.No hard feelings;)

MISLIM da je gogg mislio na tuning ceha,slovaka,poljaka a ne na auta uopsteno:)
 
Član
ismare ja da imam pare da ga napucam koliko je ovaj imao,sigurno ne bih napravio ovakav krs...ispade da ti sad opravdavas i one autopijaca tunere...po mojoj je nekoj logici bolje imati maximalni stock,nego na neukus baciti pare pa da ti se ljudi smiju...
 
Član
Ne,nisam to rekao,nego sam se samo osvrnuo na recenicu koja glasi da ne stavalj cehe,poljake i slovake,a ti vozis jednog.Licno ja nemam nista protiv skode,cak sta vise,to je super auto,izgledom funkcionalnoscu,omjer ulozenog i dobivenog itd..Za dobre felge i gume,solidne,ne neke extra dobre,1000km plafon,mada mozes naci i jeftinije,eno anais je svoje platio 600km...
 
Član
aha,onda si me pogresno skontao...nisam pricao o autima,ionako ne znam da slovaci imaju koju auto marku...pricao sam o nacijama...nemam naravno nista protiv njih,ali imaju neki svoj stil koji je bar vecini normalnih ljudi neukusan.ja fabiju ne mogu napucavati jer ce postati ne funkcionalna i unistena za kratko vrijeme...felge ne mogu stavit jer se stara penje uz skoro svaki trotoar u centru kad treba auto ostavit...opruge ne mogu stavit jer mi je strm ulaz u garazu,vec zastita motora(plastika ispod) grebe od pod kad se izlazi iz garaze...branici ista stvar...auspuh...stara je vec zadnju karambolku uspjela negdje udubiti i to tacno na strani gdje je auspuh...nije puno al da je kakav sportski nastavak,dobro bi se iskrivio...tako da moj tuning otpada dok svoje auto ne nabavim,a to ce biti kec cabriolet ;) pozz komsija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top