Skoda Octavia A5

Skoda Octavia A5

Član
Odlicno porodicno auto sa super opremom i ekonomicnim izborom motora (potrosnja, osiguranje), puno sretni kilometara.;)

P.S. Vidim da ima multiloc neznam odakle si ali obavezno neko bolje osiguranje na meti su kradljivaca.
 
Član
koliko vidim ovo je orginal skodin spojlercic , fin je on, decentan :icon_biggrin: ma jedino su kriticni ovi bling bling hromovi na stopama to obavezno skini ;)
 
Član
dobro je sve samo ti crom detalji skini to makar sa stopki...a prednji dio extra trazi sad ko u vrs masku naprijed bez znaka...;)
 
Početnik
Koristio je jedno mjesec i prezadovoljan.Ista oprema i motor bili.Auto je extra pa neka je sa srecom i da se navozas ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
neka je sa srecom ;)

Mirsado je napisao(la):
Odlicno porodicno auto sa super opremom i ekonomicnim izborom motora (potrosnja, osiguranje), puno sretni kilometara.;)

P.S. Vidim da ima multiloc neznam odakle si ali obavezno neko bolje osiguranje na meti su kradljivaca.

Ja sam zadovoljan ulozeno-dobiveno samo da bude aBd sve u redu ;)

Limpi je napisao(la):
koliko vidim ovo je orginal skodin spojlercic , fin je on, decentan :icon_biggrin: ma jedino su kriticni ovi bling bling hromovi na stopama to obavezno skini ;)

To cu i skinuti ostalo sve ostaje isto ;)

boss_C200 je napisao(la):
odlicna skoda:cool: da nisi uzeo u cosmos commercu, poznata mi nesto:icon_biggrin:

jeste uzeo sam je gore :D moze na pm par detalje o autu ako znas koje je vozio i sl mada sam ja razgovarao s vlasnikom ;)
soffa je napisao(la):
dobro je sve samo ti crom detalji skini to makar sa stopki...a prednji dio extra trazi sad ko u vrs masku naprijed bez znaka...;)

ma polako ima vremena tek je stigla,planovisu aBd maska bez znaka,unutar neki dvd nabaviti,i najvjerovatnije eko koza presvlake,i zatamniti i to bi bilo to ;)
Sarajlic je napisao(la):
Koristio je jedno mjesec i prezadovoljan.Ista oprema i motor bili.Auto je extra pa neka je sa srecom i da se navozas ;)

I ja sam do sad zadovoljan:icon_biggrin: Hvala drug ;)
 
Član
soffa je napisao(la):
dobro je sve samo ti crom detalji skini to makar sa stopki...a prednji dio extra trazi sad ko u vrs masku naprijed bez znaka...;)

pa rs isto ima masku sa skodinim znakom, samo vrs znacka jos :icon_rolleyes:
 
Član
Kad stavi obrve :) nek je sa srećom...

Za početak kreni od zaštite jel auto je na tapeti da te glava ne boli za kasnije... pa polako ima podloge sve zavis ukom pravcu budeš htio ići...
 
Član
aServis je napisao(la):
Kad stavi obrve :) nek je sa srećom...

Za početak kreni od zaštite jel auto je na tapeti da te glava ne boli za kasnije... pa polako ima podloge sve zavis ukom pravcu budeš htio ići...

Obrve su dosle :icon_biggrin: hvala drug :D

A zastitu ima multilock i alarm :icon_rolleyes: A ne volim ja neke stvari nabacivati,samo par sitnica mislim odraditi i to bi bilo to
Blasko je napisao(la):
Skoda je PREjaka inace svaku octaviu gotivim a pogotovo ovaj model i ovu boju :icon_smile::cool::cool:

Hvala drug :icon_biggrin: samo ne znam kako mozes skodu gotiviti :lol:


@edo_benz RS6Avant hvala momci ;)
 
Top