Skoda octavia 4x4

Skoda octavia 4x4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Skoda octavia 4x4 1.9 TDI 2004 radena spesl jedna jedina u BiH :happy: presla 180000 servisna knjizica....

Oprema:

*Climatronic
*Grijanje sjedista
*4x podizaci
*El.retrovizori
*Grijanje retrovizora
*Maglenke
*4x4
*Veliki board
*Komande na volanu
*Fabricke 16-ke felge
*Fabricki zatamnjena stakla
*Fabricki xenoni
*Naslonjac za ruku
*Parking senzori
*ABS
*ESP
*Tempomat
*Alarm i jos neke sice ne mogu da se sjetim sada


OGhVjJQ.jpg


1WzIyMG.jpg


X1dz450.jpg



ZnTmLtb.jpg


RaUpoxT.jpg
 
Član
Hvala!

8500KM sa registracijom, mislim da sam pravo jeftino prosao, jer sa dosta slabijom opremom i starijim od 2004. godista se krecu oko 8.000KM :)
 
Član
ja jos nikad nisam vidio ovu oktaviju sa komandama na volanu :D
dobro auto, samo skini nazad ovo 4&4
 
Član
Trazio sam da ima sve vala, hocu to sam i planirao i staviti onu malu oznaku 4x4 TDI ovako izgleda

Mq0cfmf.jpg


U planu jos naci originalnu navigaciju i cobra :)
 
Član
ta oznaka je super, mada su inace octavie 4x4 rijetke...ovo je na fazonu scouta jel tako? vidim da je podignuta... jel prva brzina "reduktor" il su standardne brzine
 
Član
Ma ja ova je na fazon scouta ali nema ih ovde ovakvih sve su obicne bez plastika ovih, ja sam imao ludu srecu pa naletio na ovu, odignuta pravo a njemu se automatski aktivira pogon na sva cetiri tocka, kad zatreba on se stima znaci nista ne treba barkati :D sto mi se svida :)
 
Član
Odlicna Octavia, vidim fullirana, svaka cast ! Samo mi nije jasno za ova prosirenja, nisam nikad vidio ovakva, jesu ovo OEM ili aftermarket ? o_O

btw. ova tvoja Octavia tvornicki ima i veci rezervar, sa standardnih 55l na 63l :)
 
Član
ta oznaka je super, mada su inace octavie 4x4 rijetke...ovo je na fazonu scouta jel tako? vidim da je podignuta... jel prva brzina "reduktor" il su standardne brzine
Brzine su standardne, a kad prokliže uključi se i zadnji pogon, sad ne znam koliko procentualno se pogon raspoređuje...
 
Dobra octavia.Ja mislim da je uvijek uključen pogon na sva 4 točka i da nema nikakve regulacije i da je omjer podjednako na sva 4.Finu opremu ima jedina zamjerka je prevelika oznaka na gepeku u ručicu mjenjača ako možeš naći orginalnu kožnu koja bude u njima sa oznakom odozgo na ručici raspored brzina i 4x4.Farovi do bola takve bi lično volio na mojoj octaviji
 
Član
Pa to je Haldex i ima elektronsku regulaciju pogona, ali normalno 95% ide na prednje točkove.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top