Skoda fabia

Skoda fabia

Član
Pozdrav,

Doslo vrijeme da i ja sta parkiram u garazu...
Posto nemam nista da je moje ono 100% sto bi se reklo, ja cu parkirat ono sto najvise vozam, a to je amidjina fabia.

Auto 2002 godiste, preslo 122000km. 1.4MPI motor 44KW, od opreme ima klimu, centralno i metalic boju. Solidna oprema, ako uzmemo da je auto kupovano 2002 godine. Kupljeno u AS auto centru u Zenici, svi servisi vrseni u istom centru. auto imalo manje sudare (udaranje u ciglu zadnjim branikom prilikom parkinga, mali sudar sa Unom, u covjeka pukla zadnja katambola, fabiji nista, i sl...), al nista previse...



fina kilometraza na satu :)




i jedna malo veca nesreca, ciko sa audijem 80, ili popularnim jajetom naletio na nas...






uglavnom promjenjena taba hauba, blatobran, karambolka i servo pumpa... sve novo stavljeno, radjeno u asa autu u sarajevu...
 
Član
fina fabia...ocuvana je ...a oprema je jako slaba...to je ja mislim ili clasic..ili nesto malo jace...jer nema bas puno...a motor nije los....ooce bit kakvi radova..ili je samo voznja ;););)
 
Član
hvala na finim komentarima... ma kakvi radovi, da vidis kakvim sve putevima se vozi, od alu felgi i spustanja nema nista, jedino ako je mogu kako dignuti jos 3-4 centa taman bi onda bila... pise na njon classic (ili kako vec), a ovo je sto smo doplatili kao dodatnu opremu... a dolazile su tada bez klime, sa "obicnom" bojom, bez centralnog, bez ovih ko malo zelenkastih stakala... ma bez icega, ko fico, samo sjedi i vozi...

sto se tice motora, super je... 122000 bez ikakvih problema, samo redovno ulje i filteri. uvijek na istoj benzinskoj sipano, i uvijek je vozena malo agresivnije (4-5k rpm, pa mjenjaj), tako da mislim da je to fino utjecalo na razradjivanje motora, a negativno na 3 zadnja lonca i 2 srednja :icon_cry: :icon_cry:
 
Član
3 puta mijenjan zadnji lonac? kod mene jos uvijek drzi orginal, 133.000km trenutno na satu, a moja voznja uglavnom grad, pa na otvorenom do poda, tada se ko brze kortlja :lol:

a kultura fabia ;)
 
Član
da 3 puta, unutra sav izgori, a okolo bude ko nov jos uvijek... a cim se procuje, odma se mjenja, jer kad progori malo ima zvuk ko da je 4400 ccm, a ne 1368... hehehe
 
Član
Dobra fabija..samo sto lonac u ovih modela ide cesto ali zato stavis kakv remus i bilo :lol::123::lol:
 
Član
zvuk nije meni smetao, vec vlasniku vozila, koji ga i odrzava i sipa i sve :)

@Limpi, oces da ti ja dam jedan progoren :p
 

MTR

Član
fino joj stoji nako heravo , ko da je namignula :D:D

sredite to i langzama :cool: , ovo mi je najbolja boja na fahreti :D
 
Član
sredjeno je to jos prosle godine u ova doba... hauba, karambolka i blatobran su novi kupljeni i prefarbani u asi tada...

bilo bi je lijepo ispolirati jel tako MTR :)
 
Top