Skidanje katalizatora na 2.5 TDI !?

Skidanje katalizatora na 2.5 TDI !?

Član
ima nesta i u povratnom pritisku al haj...auto postane bucnije i izgubi obrtnog!druga stvar ako se izvadi katalizator i uradi remap ECU....
 
Početnik
Stilo je napisao(la):
ima nesta i u povratnom pritisku al haj...auto postane bucnije i izgubi obrtnog!druga stvar ako se izvadi katalizator i uradi remap ECU....

Meni dosad na 3 auta nije postalo bucnije
@noke ako budes skidao,ni pod razno nemoj da razrezao katalizator,izvadio sace i ostavio kuciste katalizatora zato sto se stvarat vrtlozenje izduvnih gasova zbog te kao komore.Obavezno cijev stavi, po mogucnosti na selne ako trebadne vracat cat.Znaci samo odsijeci cat na 2 strane i skini sve nikako vadit samo sace
 
Član
na mom autu kad sam skinuo predkatalizator i katalizator dosta toga se promjenilo na gore,postao je bucnij culo se fijukanje turba kod saltanja,izgubio je onu "napetost" na gasu tj lag se stvorio i auto je vise trosilo...pa sam urbzo vratio sve na staro :lol:
 
Legend
ja sam malo googlao, raja obicno ima podjeljena iskustva.. kod jednih je otislo na puno bolje, dok se kod drugih povecala potrosnja, malo veca je turbo rupa, auto vise dimi i sl..
pricam za 2.5 tdi motor znaci, 1.9 jtd i tdi su druga prica, ovaj auto ima pred cat i 2 katalizatora sa filterom..
 

rs6

Član
.nOKe je napisao(la):
ja sam malo googlao, raja obicno ima podjeljena iskustva.. kod jednih je otislo na puno bolje, dok se kod drugih povecala potrosnja, malo veca je turbo rupa, auto vise dimi i sl..
pricam za 2.5 tdi motor znaci, 1.9 jtd i tdi su druga prica, ovaj auto ima pred cat i 2 katalizatora sa filterom..

i kod mene ima isto pred cat i dva katalizatora ( za te filtere ne znam ) ma mozda se isplati pokusat ono sa selnama cijev pa ako ne bude valjalo opet vratit ovo ostalo, sad kolko je tu zajebancije .... aj probaj pa javi kako je :D :lol:
 
Član
e neznam za 2,5 ali ti garantujem da na svakom tdi PD pada potrosnja auto jest malo bucnije, odziv na glas je bolji pogotovo u niskim obrtajima....... kod mene je fi 65od turba do zadnjeg lonca auto ne dimi sekunde =) a ako ti auto dimi sa katom dimice ti i bez njega jer cestice koje kat uklanja su okom nama ne vidljive =) :123::123::123::123:
 
Top