Sistem Up Failed

Sistem Up Failed

Član
I ja sam siguran da je do hdd-a jer je bio sumljiv od samog pocetka stekao je pri dizanju sistema, odnio sam lap na popravak, pa cekam sta ce mi javit decko sa servisa on, kaze da sumlja na hdd, memoriju, a veli moze i procesor biti tko ce mu znat...
 
Član
Steta sto nisi blize negdje Sarajevu probali bi moj hdd u tvom laptopu a tvoj kod mene tako i memorije pa bi lakse dosli do zakljucka al' gotovo sam siguran da je hdd. Nadam se da ce na servisu dijagnoza biti 100% tacna te da neces bezveze baciti pare na recimo jedan dio a ono se ispostavi da je potpuno treci taj koji pravi problem.
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Steta sto nisi blize negdje Sarajevu probali bi moj hdd u tvom laptopu a tvoj kod mene tako i memorije pa bi lakse dosli do zakljucka al' gotovo sam siguran da je hdd. Nadam se da ce na servisu dijagnoza biti 100% tacna te da neces bezveze baciti pare na recimo jedan dio a ono se ispostavi da je potpuno treci taj koji pravi problem.
Hvala pasa svakako, i ja se nadam da necu bacit pare, i ovako sam ih bezze bacio, ovaj momak sa foruma sto sam kupio lap, sad puca pricu da nije njegov lap, da je oglas iz usluge... Bjez ba da bog sacuva sve otislo u 3 materine...
 
Top