Sirene celicare

Sirene celicare

Znam da je bilo price o ovome vec dosta puta i da je neko s foruma to radio, ne da mi se sad trazit, a i hocu konkretne odgovore, ne da izvlacim iz raznih tema ponesto.

Glavno pitanje, radi li ko u blizini Brckog, Tuzle, Bijeljine, Doboja? Broj telefona, kolko je dobar majstor i okvirne cijene za neke 15ke 4X100, recimo dvije 15X8 i dvije 15X9

i opcenito, neka iskustva sa istim, meni iskreno treba cisto radi pozeraje i izgleda, ne planiram nikakve ganje nit ista slicno.
 
Legend
kod nas ima momak radi, uzima oko 200km za ruke i montazu.. i jos toliko izadje 8 celicara, isplati se svakako.. ja bih to sutra uradio :)
 
Član
Mene samo zanima jel svih 8 felgi moraju biti iste potpuno...il nema veze vazna samo velicina? mislim jel isti dio koji se reze il?
 
Legend
MeBeSad je napisao(la):
Mene samo zanima jel svih 8 felgi moraju biti iste potpuno...il nema veze vazna samo velicina? mislim jel isti dio koji se reze il?

Pozeljno je da su 4 iste koje ce ici na auto, a ove koje ce se rezati da sluze kao falc, bar da budu po 2 iste, tj da se falcevi ne razlikuju (tj ona udubljenja na felgi) ..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Mene samo zanima jel svih 8 felgi moraju biti iste potpuno...il nema veze vazna samo velicina? mislim jel isti dio koji se reze il?

Pozeljno je da su 4 iste koje ce ici na auto, a ove koje ce se rezati da sluze kao falc, bar da budu po 2 iste, tj da se falcevi ne razlikuju (tj ona udubljenja na felgi) ..

ma ja zanima me jer bi sirio 4x100 14ke od vw dal odgovaraju bilo koje sad 14ke od bilo kojeg auta mislim dal je isti ona klinac sto se reze i siri :)
 
imam ja 15" celicare 4x100, nadji jos jedan par, ne mora bit isti raspon i da ti preporucim majstora, u Gracanici je i uradio je dosta tih felgi
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Mene samo zanima jel svih 8 felgi moraju biti iste potpuno...il nema veze vazna samo velicina? mislim jel isti dio koji se reze il?

Pozeljno je da su 4 iste koje ce ici na auto, a ove koje ce se rezati da sluze kao falc, bar da budu po 2 iste, tj da se falcevi ne razlikuju (tj ona udubljenja na felgi) ..

ma ja zanima me jer bi sirio 4x100 14ke od vw dal odgovaraju bilo koje sad 14ke od bilo kojeg auta mislim dal je isti ona klinac sto se reze i siri :)

I mene ovo isto zanima uzeo bih ja 4 celicare original golf3 i 4 neke obicne 14 i ovo uradio ;)
Ali to za zime planiram sljedece abd :icon_smile:
xvkci7c2ealcror8ht9j.jpg
[/URL][/img]
d1o0q15cx0fnj1m2hiph.jpg
[/URL][/img]
0nq2ns9awmcy0ge4jo.jpg
[/URL][/img]

jer su ove celicare dosta skuplje od standardnih :D
 
Vidjet cemo jos, nije mi zurba neka plaho, gledat cu prvo da nabavim 4x100 15ke pa cemo onda dalje lako, prikupit sav materijal, a majstoru je lako dobavit felge. Gledat cu od Emira da uzmem ove sto mi je ponudio pa sa njim popricat o tom jastoru iz Gracanice. Sa Ljubojem sam takodje prico nesto, al cekam prvo da ih pocne radit :)

ja kako sam zamislio to bi trebalo biti ovako nesto

195/45/15 na 8j

8_195_45_R15_Toyo_Proxes_T1R_595.jpg


i 195/50/15 na 9j

9_195_50_R15_595.jpg


samo sam mnogo ekstremnijom bojom :)
 
Član
Ove 15 sa 195/45 su :icon_eek: :icon_eek:
Ovo su od corrada ja msm original celicare,naravno prosirene :cool:
 
Top