Sijalice u stropu auta - Fiat Stilo

Sijalice u stropu auta - Fiat Stilo

Član
Znaci ovako. Imam Stila i zamijenio sam sijalice na stropu naprijed ali mi treba pomoc za zadnje sijalice. Kako se skida ,,LUSTER'':icon_smile:, mene to najvise zanima? Ostalo cu lako...
 
Član
RE: Sijalice u stropu auta

Pa nije valjda da niko nema pojma kako se skida osvjetljenje u Stila? (Zadnje)
 
Član
RE: Sijalice u stropu auta

i mene isto ovo zanima, imao skoro stila i nisam znao zadnje sijalice u štopu zamijenit :icon_rolleyes:
 
Član
Skida se veoma lako ondje gdje je ne prozirni dio uzmes i gurnes prema prozirnom onda povuces prema dolje na kopcama je da rastavis trebat ce ti torx idu dvije sijalice imas samo pripremu za led tj za osvjetlenje kad se ne koristi i tu ce ti trebati led diode ako hoces da svijetle tipke u stand by modu kao naprijed.ako ti sta nije jasno pitaj u mene je sa 4 vrata mislim da je isto;)
 
Član
sad cu da probam iako sam vec pokusavao sinoc ali nista...



ali nece ni ovako
15rdqvn.jpg
 
Član
prednji dio malo povuces prema dole (dio gde pise ST 02, odvojis ga od neba nekih pola centimetra) i vidit ces 2 zabice na 2 coska koje samo gurnes unutra i oslobodis citavu plastiku...;)
 
Član
RE: Sijalice u stropu auta

Dzeniii je napisao(la):
i mene isto ovo zanima, imao skoro stila i nisam znao zadnje sijalice u štopu zamijenit :icon_rolleyes:

na stopu imas tri sarafa za odvrnuti sa unutrasnje strae blatobranaotvoris geek pa ond aone pretince izvadis ladicu i onda mozes rukom napipati sarafe :D

sto se tice stropa iscupaju se ba s koje god strane vuces :D napisali su ti vec kako se skida, s tim da kad stavis led tinjaju uvijek :icon_rolleyes: al ajd ne trosi to struju , ako hoces dane tinjaju uzmes can bus :icon_smile:

ja sam u onu prednju stavio smd moful sa nekih 20 dioda :D
ima kod mene u garazi nadji
 
Top