šiber pušta, kome voziti, sta uraditi? (saxo)

šiber pušta, kome voziti, sta uraditi? (saxo)

Član
e ovako u pitanju je šiber (citroen saxo VTS od clana mooamer), pusta vodu, kapa unutra pa kome odvesti auto pouzdanom da vidi do cega je i sta uraditi po tom pitanju :icon_question:
 
Član
Vidi kod Malagica limara na Aneksu,ma ustvari nije limar,sve zivo sto postoji na autu,covjek zna uraditi
 
Član
Nedaleko od one autopraone samousluzne.On je radio npr za Icemana onog BMW-a skojim je sve moguce nagrade osvojio za styling. Dodzes do suda i skrenes lijevo,kod taksista. Tu priupitaj nekog da ti objasni,odatle je 400 metara on
 
Član
nedzadr je napisao(la):
Nedaleko od one autopraone samousluzne.On je radio npr za Icemana onog BMW-a skojim je sve moguce nagrade osvojio za styling. Dodzes do suda i skrenes lijevo,kod taksista. Tu priupitaj nekog da ti objasni,odatle je 400 metara on



e ovako hvala na savjetima,da vam malo pojasnim o cemu je rjec pa ako moze neko da mi pomogne?!nisu odvodne cjevcice u pitanju vec siber nemoze da se otvori a takodje nemoze ni dovoljno da se spusti tj da se skroz uklopi u leziste,pa ako neko zna takvog majstora da rjesava taj problem bilo bi mi drago da mi preporuci,unaprijed zahvaljujem!pozzz
 
To treba provjerit da li sta blokira spustanje, pocistiti sve i staviti totmasti koja se tesko trosi... Onda ces biti rahat ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
To treba provjerit da li sta blokira spustanje, pocistiti sve i staviti totmasti koja se tesko trosi... Onda ces biti rahat ;)

ma brate blokira ova zabica sa moje strane nece da prikaci siber fino da ulegne a i nemoze se ni otvorit ni zatvorit mislim da su zubci otisli ili neznam vec sta?!
 
Top