SEXY SLIKE DJEVOJKE

SEXY SLIKE DJEVOJKE

Ma ja to gledam ovako, za one night stand samo nek je guzova :D nikad dosta, dok god ne prelazi u celulit onaj teski, to je vec bezze, al dok je zategnuto nek je metar u guzici, meni dobro :D ipak za zenit, zabvaljat se ne valja, onda neka jlo i ala jlo :icon_biggrin:
 
erol_brcak je napisao(la):
Ma ja to gledam ovako, za one night stand samo nek je guzova :D nikad dosta, dok god ne prelazi u celulit onaj teski, to je vec bezze, al dok je zategnuto nek je metar u guzici, meni dobro :D ipak za zenit, zabvaljat se ne valja, onda neka jlo i ala jlo :icon_biggrin:

A zamisli sebe da setas nekom poznatom ulicom sa onom brazilkom :lol: jarane meni bi bilo neugodno :D
 
pa zato i kazem, ono nije za setanja, samo za j.... :D
jbg, ne znam zasto, ako bi je j, zasto bi onda bilo bezze i setat je, pogotovo jer znas da ce se 80% muske populacijeokrenut za njom, al et, neki bed bi bio, ko zna zasto :)
 
Član
nisu vida i j. lo nista posebno u tom smislu, bar meni tj. nisu jedine...ono ima puno dosputnih riba koje imaju iste 'kvalitete':cool:

p.s. obezbjedio sam se u tom smislu :D:lol:
 
Član
dragi Amare,majke mi si me iznenadio...
na izgled i pricu,fin,kulturan momak,raja...a vamo ko god spomene bilo koju od ovih treba,on izvali po 15ak njenih slika i to kakvih...
sta jos imas na compu? :lol::lol::lol: :D

a i ti sanja,gdje si ovamo zalutala,bjezi dok mozes,na ovo je temi sve da Bog sacuva :D xD
 
AnDel je napisao(la):
nisu vida i j. lo nista posebno u tom smislu, bar meni tj. nisu jedine...ono ima puno dosputnih riba koje imaju iste 'kvalitete':cool:

p.s. obezbjedio sam se u tom smislu :D:lol:

Jesi ti onaj sto na FB-u u opisu sebe navodi da je sexy ? :D
 
Član
[/quote]

Jesi ti onaj sto na FB-u u opisu sebe navodi da je sexy ? :D
[/quote]

na to sam zaboravio vidis , zar jos iko gleda taj opis, jedva ga nadjo, i od svih rijeci hvale ti samo tu primjetio :D?

btw. to nisu moje rijeci o meni , al su mi se svidjele :icon_biggrin::cool:
opisali su me bolje nego sto bi se sam opisao :D
 

Jesi ti onaj sto na FB-u u opisu sebe navodi da je sexy ? :D
[/quote]

na to sam zaboravio vidis , zar jos iko gleda taj opis, jedva ga nadjo, i od svih rijeci hvale ti samo tu primjetio :D?

btw. to nisu moje rijeci o meni , al su mi se svidjele :icon_biggrin::cool:
opisali su me bolje nego sto bi se sam opisao :D

[/quote]

Sjecam se jos iz vremena kad je pisalo odmah ispod avatara , upecatljivo je pravo , bacaju malo "na stranu" , cuj frajer za sebe govori da je sexy :D

Marija Karan :cool::cool:

Marija_Karan_actress.jpg
 
Top