SEXY SLIKE DJEVOJKE

SEXY SLIKE DJEVOJKE

RE: slike žemski

Nemojte za Boga milog postavljat vise i jednu sliku te kretetnuse Hilton,tu zenu ja mislim definitvno najvise na svijetu mrzim od svih 6,7 milijardi ljudi na svijetu,ono ne mogu je nikako.Da nije grijeh i da necu u pakao :D bez ikakve griznje savjesti bih je ubio :icon_evil:
 
RE: slike žemski

erol_brcak je napisao(la):
Nemojte za Boga milog postavljat vise i jednu sliku te kretetnuse Hilton,tu zenu ja mislim definitvno najvise na svijetu mrzim od svih 6,7 milijardi ljudi na svijetu,ono ne mogu je nikako.Da nije grijeh i da necu u pakao :D bez ikakve griznje savjesti bih je ubio :icon_evil:

znao sam da ce biti ovakvih komentara :lol: :lol: :lol:
 
RE: slike žemski

Astra hajmo joj napisat pismo nek dodje u Ze,kad je po**ebemo zvat cemo Erola nek je udavi :lol: :lol: :lol:
 
Član
RE: slike žemski

erol_brcak je napisao(la):
Nemojte za Boga milog postavljat vise i jednu sliku te kretetnuse Hilton,tu zenu ja mislim definitvno najvise na svijetu mrzim od svih 6,7 milijardi ljudi na svijetu,ono ne mogu je nikako.Da nije grijeh i da necu u pakao :D bez ikakve griznje savjesti bih je ubio :icon_evil:

Potpis :cool: :cool:

Joj da babo vidi da sam napisao nesto na ovoj temi.
Reko mi je: Sine... Nedo ti bog da slucajno dok je Ramazan napises nesto na "Haram" Threadovima!!!! Ima da se preko Dnevnog Avaza tebe odreknem :lol: :lol: :lol:
 

IGY

Član
RE: slike žemski

RCat je napisao(la):
a rece IGY bez chetavanja.. xD

jos fino zamolio, al ne ide izgleda:icon_sad:

P.S. nastavi li se ovako mozda bude brisanje teme pa sve iz pocetka :icon_rolleyes:
 
Član
RE: slike žemski

nemoj to igy vidis kolko je truda i srca ulozeno u ovu temu:D

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Početnik
RE: slike žemski

nodiash je napisao(la):
nemoj to igy vidis kolko je truda i srca ulozeno u ovu temu:D

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

IGY ako primetis moju konu u topiku brisi brate sve :D da ne vidi onu curu, slomice mi p.... kasnije :lol::lol::lol:

evo sta se meni svidja:

2008-import-tuner-models-calendar.jpg
 
Top