SEXY SLIKE DJEVOJKE

SEXY SLIKE DJEVOJKE

mtopic, vidis da je i na drugoj strana zakrivljena sjena ona od krova, ili cega vec. vidi se mali o da su plocice zakrivljene ;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
mtopic, vidis da je i na drugoj strana zakrivljena sjena ona od krova, ili cega vec. vidi se mali o da su plocice zakrivljene ;)

Ne znam ... kazem da nisam strucnjak, ali opety i ta linija od krova je puno vise iskrivljena od linije plocica, a i sa druge strane, ako je stub onoliko zakrivljen, sta je sa stolicama iza stuba ... :icon_question:

Nek neko ko je bas strucnjak objasni, a do tad ... bio PS, ili ne ... UZIVAJMO ... :icon_smile:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
mtopic, vidis da je i na drugoj strana zakrivljena sjena ona od krova, ili cega vec. vidi se mali o da su plocice zakrivljene ;)

Ne znam ... kazem da nisam strucnjak, ali opety i ta linija od krova je puno vise iskrivljena od linije plocica, a i sa druge strane, ako je stub onoliko zakrivljen, sta je sa stolicama iza stuba ... :icon_question:

Nek neko ko je bas strucnjak objasni, a do tad ... bio PS, ili ne ... UZIVAJMO ... :icon_smile:

PS je ono samo takav...nemoras biti strucnjak nikakv da to skontas :D
Pa vidis nogare od stolice kako je otisla u lijevo ?





 
Član
Pa hajde "strucnjak", objasni mi ovo sto sam pitao. Pa da naucim i ja, kad sam vec toliki laik da ne vidim "ocigledno"!
 
Član
mtopic je napisao(la):
Pa hajde "strucnjak", objasni mi ovo sto sam pitao. Pa da naucim i ja, kad sam vec toliki laik da ne vidim "ocigledno"!

Neda mi se peglati da ti sad zumiram sve i objasnjavam na slici. Al evo u kratko, mislim smijesno se uopce raspravljati za ovako lose uradjenu sliku. Sjena stuba prava a stub kriv? Nogara od stolice kriva ono bas, sva sreca pa i nije tako losa rezolucija slike pa mozes je otvoriti u fullu i sve fino vidjeti. Desna strana je samo guza razvucena pa zato sjena krova i nije toliko otisla jer je zakoracila pa je imaginarno desna noga deblja pa nije bilo potrebe toliko razvlaciti. dok lijeva strana je otisla bas :D Mislim rekoh vec veoma lose uradjeno ko god je ovo radio.

A i kod sjene od krova zoomiraj sliku i vidi plocice kako su iskocile na 2 mjesta..
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Pa hajde "strucnjak", objasni mi ovo sto sam pitao. Pa da naucim i ja, kad sam vec toliki laik da ne vidim "ocigledno"!

Bude edit dok ti sve fino obiljezim pa ti objasnim D:

Unapred hvala ... ;)

edit ... noge od stolice mi jesu bile sumnjive, ali reko mozda tako stoje, a tek sad vidim nogu od stola da je nakosena, tako da sad i sam kontam da je los PS. Ali nije mi jasna desna strana ... vidim da je sjena od krova kriva, ali sta je sa linijom od plocica, ravna je kao strijela?
Cekam objasnjenje ...
 
Član
mtopic je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Pa hajde "strucnjak", objasni mi ovo sto sam pitao. Pa da naucim i ja, kad sam vec toliki laik da ne vidim "ocigledno"!

Bude edit dok ti sve fino obiljezim pa ti objasnim D:

Unapred hvala ... ;)

edit ... noge od stolice mi jesu bile sumnjive, ali reko mozda tako stoje, a tek sad vidim nogu od stola da je nakosena, tako da sad i sam kontam da je los PS. Ali nije mi jasna desna strana ... vidim da je sjena od krova kriva, ali sta je sa linijom od plocica, ravna je kao strijela?
Cekam objasnjenje ...



Kod sjene od krova vidis ovu jos jednu sjenu od neceg s lijeve strane? eh kod te sjene se vidi kako su krive 2 plocice cak mozda i 3...otvori sliku i zomiraj i vidjet ces..a ovaj spic sto te buni od sjene krova je zato jer je suzio u struku pa je tako ispalo D: i s lijeve se strane vidi al slabije...cak je i zamrljano kod tog spica koristen je smudge i blur ( photoshop alati ) pa je tako ispalo..
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Kod sjene od krova vidis ovu jos jednu sjenu od neceg s lijeve strane? eh kod te sjene se vidi kako su krive 2 plocice cak mozda i 3...otvori sliku i zomiraj i vidjet ces..a ovaj spic sto te buni od sjene krova je zato jer je suzio u struku pa je tako ispalo D: i s lijeve se strane vidi al slabije...cak je i zamrljano kod tog spica koristen je smudge i blur ( photoshop alati ) pa je tako ispalo..

E kad sam zumirao vidi se ... vidi se cak i da je citav red plocica povucen, pa vracen kad je suzavan struk, pa zato ta linija izgleda ravna, a spic krova je ostao povucen.

Hvala na pojasnjenju ... kao sto rekoh nisam strucnjak, ali volim nauciti svasta ... ;)
 
Član
mtopic je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Kod sjene od krova vidis ovu jos jednu sjenu od neceg s lijeve strane? eh kod te sjene se vidi kako su krive 2 plocice cak mozda i 3...otvori sliku i zomiraj i vidjet ces..a ovaj spic sto te buni od sjene krova je zato jer je suzio u struku pa je tako ispalo D: i s lijeve se strane vidi al slabije...cak je i zamrljano kod tog spica koristen je smudge i blur ( photoshop alati ) pa je tako ispalo..

E kad sam zumirao vidi se ... vidi se cak i da je citav red plocica povucen, pa vracen kad je suzavan struk, pa zato ta linija izgleda ravna, a spic krova je ostao povucen.

Hvala na pojasnjenju ... kao sto rekoh nisam strucnjak, ali volim nauciti svasta ... ;)

Ma opet sve u svemu nije losa rezolucija slike pa je mozes zoomirati i uociti neke stvari, ma joj tavkih slika danas skoro svaka druga :D

Hehe eo jedna prirodna bez PS-a za dusu :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Shopirano je liquify tool-om, on omogucuje da rastegnemo samo odredjene dijeove slike.

Kad upalis PS, ides na filters>liquify tool i dalje se igras sa kursorom ;)

evo primjer, al jedan brzinski, nisam imo vremena, cura mi tu :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
evo jos koja

3554565978_1a7a9f597d.jpg

Vida%20Guerra%20%96%20Great%20ASS%20in%20Bedroom%20Party-1.jpg

hot_lingerie_great_ass_denise_milani.jpg

47a06f9a20.jpg
 
U ova prva je jedna od prvih zena cije sam slike ganjo kad sam dobio prvi ptistup netu u zivotu :) negdje tamo 2000. god :D Veronica Zemanova ;)
 
Top