Servisna uputstva za citroen i peugeot

Servisna uputstva za citroen i peugeot

Član
podrizvan je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Skinuo 8.65GB, krenem extract files gdje mi odgovara i izbaci:

Peugeot Servicebox Backup + Sedre 11-2010.rar: CRC failed in DVD-3.iso. The file is corrupt
Peugeot Servicebox Backup + Sedre 11-2010.rar: CRC failed in DVD-2.iso. The file is corrupt
Peugeot Servicebox Backup + Sedre 11-2010.rar: CRC failed in DVD-1.iso. The file is corrupt
i meni se desilo ovo kad sam skido sa rapidshare ja mislim. jesi ovo skinuo sa torrenta? ako jesi onda je moguce da ga torrent jos nije skroz skinuo tj neke njegove dijelove.

Torrent je.:icon_mad:
 
OggyBoy je napisao(la):
podrizvan je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Skinuo 8.65GB, krenem extract files gdje mi odgovara i izbaci:

Peugeot Servicebox Backup + Sedre 11-2010.rar: CRC failed in DVD-3.iso. The file is corrupt
Peugeot Servicebox Backup + Sedre 11-2010.rar: CRC failed in DVD-2.iso. The file is corrupt
Peugeot Servicebox Backup + Sedre 11-2010.rar: CRC failed in DVD-1.iso. The file is corrupt
i meni se desilo ovo kad sam skido sa rapidshare ja mislim. jesi ovo skinuo sa torrenta? ako jesi onda je moguce da ga torrent jos nije skroz skinuo tj neke njegove dijelove.

Torrent je.:icon_mad:

onda ti garant antivirus zeza. meni je tako znao kvarit fileove. ugasi ga pa skini.
 
Član
Grga je napisao(la):
a oggy odakle si, neznam jesam li negdje procitao da si iz doboja, mozda cu 19-og tamo na slavu pa bi ti mogao ponjet ako bi isao..
pozz

E nisam, iz Laktaša sam, ali sam često u Doboju. Hvala, ali neću tad u Doboj, imam ovdje slava na izvoz, neću stići.
 
Član
Da ne otvaram novu temu jel zna neko neki link za download one knjige(User manual) sto dodje u autu za Renault Twingo 1999god.
 
Top