servis mobitela

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

servis mobitela

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

GoPlay

Trebam pomoc... zna li neko gdje ima samsungovo predstavnistvo u Sarajevu za mobilne telefone. malo sam se igrao sa svojim mobitelom i Kodirao ga :(
ili ako nema samsungovo predstavnistvo onda neki serviser koji popravlja smartphone!
hvala
 
G

GoPlay

nismo je napisao(la):
reci sta ti treba i koji model

ovako
imam samung omniu milionare edition 16GB 3G
sve ok telefon bio do neki dan dok nisam uzeo data kabal :p
onda mu instaliram windows 6.5... vidim da je bezveze pola funkcija ne radi tj radi ali ima bugove ... i ajde reko da vratim neku verziju windows 6.1 professionala. kad sam to uradio codiram sam sebi telefon. zakljucam mrezu. sve sam radio i dosao do admin postavki i milion verzija probao ali ne mogu ga otkljucati nikako. telefon ko telefon radi tj video audio slika... ali sve vezano za GSM nemere :(
sad mi je na mobitelu zadnja verzija softwarea:
PDA : i900DXHH1/DXHH1
PHONE: i900DXHH1

a prije ovog mi je bila verzija za srpsko drziste RX i taj rom ne mogu nigdje da nadjem.
Stavio sam ja u njegovim postavkama administratorskim da je iz srbije telefon sa telenor mreze i pokusao ga skinuti ma jock. Nece. Valjda sam propustio neki program vezano za to. jer sam ga probao dekodirati rucno bez programa.
 
G

GoPlay

nismo je napisao(la):
moramo je otkljucati preko boxa

kako gdje sta pricaj.. nemoj da nosim u kimtek... :p
jel ti imas radnju ili privatno radis.. do sad sam poskidao 3gb verzija windowsa i programa za telefon i svega sa windows..
 
G

GoPlay

nismo je napisao(la):
sta fali kim tec-u :lol:

pa oni su ono ako bas nista ne uspijem uraditi. sad sam ih zvao i serviser mi nije bas najubjedljivije zvucao :)
i ko zna koliko ce mi izbiti iz dzepa.
zao mi puno dati para zbog idiotlika i sitnice koju ne mogu da vidim. al opet iskustvo se placa!

ima sam sa njima posla oko jednog samsunga koji nikad vise nije bio kao sto je nekad radio.
 
Administrator
haj donesi i trazi Samira, rijesit cemo ;)

Sad mi kolega rece da je neko zvao a njemu bilo mrsko pricati i raditi pa gledo samo da te skine s tel.
 
G

GoPlay

nismo je napisao(la):
haj donesi i trazi Samira, rijesit cemo ;)

Sad mi kolega rece da je neko zvao a njemu bilo mrsko pricati i raditi pa gledo samo da te skine s tel.

Malo ovo Sarajevo.. hahahah
da mu ponesem opis sta sam sve radio ili?
 
Administrator
ma ne moras :cool: popravio si mi jutro :lol::lol::lol: evo ga poludio kad sam rekao sta si napisao, imam materijala za zaj*anciju citav dan
pa oni su ono ako bas nista ne uspijem uraditi. sad sam ih zvao i serviser mi nije bas najubjedljivije zvucao
 
G

GoPlay

ZAHVALJUJEM SE GOSPODINU IVANU NA POMOCI OKO TELEEFONA I NA LJUBAZNOSTI :)
 
Administrator
joj sad procitah i padoh sa stolice, vidis da je nas Ivan ljubazan samo kad se probudi ;)

Vazno da smo rijesili mob. :cool:
 
Član
Deyo je napisao(la):
Koristim ovu priliku :D da pohvalim Samira što je popravio Samsung F480 i uštedio mi više od 100KM koliko su drugi htjeli :D

Sta je otislo na f480 posto imam i ja isti pa da znam na sta da pazim...:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top