Serif Konjevic-Ispuni mi zelju

Serif Konjevic-Ispuni mi zelju

Član
Alive je napisao(la):
Stani malo... Jeli ovo onaj isti Serif sto je na Festivalu Prijateljstva u Gorazdu (inace najsiromasniji kanton u BiH) uzeo 4 hiljade maraka za svoj koncert i onda samo napustio koncert bez ikakvog povoda nakon 15 minuta... :icon_question:


Mislim, ne kazem ja da njemu za ovo gore ne ide svaka cast i pohvale ali...

šta misliš koliko je para dao za ovu operaciju? ima još jedna emisija gdje gostuje zajedno sa tuzlanskim doktorom dešom mešićem gdje rahmetli dešo kaže za šerifa da je izuzetan čovjek... bezbroj je onih kojima je upravo preko tog doktora kupio skupe lijekove koje ti ljudi nebi mogli kupit... ima ljudi koji su mnogo moćniji al žao im i 50KM dat za slučajeve poput ovog...

njemu tih 4000KM ne znači ništa al nije lud da pjeva džaba i puni džepove tim organizatorima...
 
Član
Ma svaka njemu cast na onom sta je uradio,i šta radi na polju humanitarnih akcija.

Ovdje je bio mozda malo pijan:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ow-u-stvaTI[/video]
 
Član
izlijecena je ova djevojka citao sam na netu.... svaka cast za ovaj gest....

a sto se tice krvi dao sam vec njekoliko puta, i abd sljedeci semestar na faxu dolaze opet iz transfuziologije pa cu dati....
 
Član
zilla_ je napisao(la):
Alive je napisao(la):
Stani malo... Jeli ovo onaj isti Serif sto je na Festivalu Prijateljstva u Gorazdu (inace najsiromasniji kanton u BiH) uzeo 4 hiljade maraka za svoj koncert i onda samo napustio koncert bez ikakvog povoda nakon 15 minuta... :icon_question:


Mislim, ne kazem ja da njemu za ovo gore ne ide svaka cast i pohvale ali...

šta misliš koliko je para dao za ovu operaciju? ima još jedna emisija gdje gostuje zajedno sa tuzlanskim doktorom dešom mešićem gdje rahmetli dešo kaže za šerifa da je izuzetan čovjek... bezbroj je onih kojima je upravo preko tog doktora kupio skupe lijekove koje ti ljudi nebi mogli kupit... ima ljudi koji su mnogo moćniji al žao im i 50KM dat za slučajeve poput ovog...

njemu tih 4000KM ne znači ništa al nije lud da pjeva džaba i puni džepove tim organizatorima...


Covjeku je dato 4000 KM za 2 sata i vise!!! On je pjevao 15 minuta ali bukvalno 15 minuta i samo otisao sa pozornice nicim izazvan... To je po meni KRADJA!

Svaka cast covjeku ne kazem ja nista ali eto... Ako si ljudina tamo budi i ovamo...
 
Član
namikbh je napisao(la):
Ma svaka njemu cast na onom sta je uradio,i šta radi na polju humanitarnih akcija.

Ovdje je bio mozda malo pijan:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ow-u-stvaTI[/video]

ma ovde je serif Pjan 1000 %
 
Član
mišljenja sam da je htjeo reć da nije samo najbolji glas ili pjevać bosne, već i više, tj cijele bivše Jugoslavije..
 
Top