Senzor za kisu ...

Senzor za kisu ...

Član
Pozdrav...

tokom ovih kisnih dana, pojavio mi se problem sa brisacima...nakon sto stavim na prvu poziciju(sto je za aktivaciju senzora, tj, da se pali kad voda dotakne sajbu) na taj kontakt se upali i nema teorije da se ugase poslije toga iako vratim rucicu hajmo reci na OFF rade ko ludi, suha sajba oni deru li deru...potreban mi je savjet....kako sta i da mi preporucite elektricara koji bi mi mogao to rijesiti...googlo sam nema nigdje FIX za to govno....

u pitanju je [VW Bora]
 
Član
Nije to neko mudro slovo, senzor ti se nalazi u unutarnjem retrovizoru, tj na onoj djelu koji drzi retrovizor i to bi trebao svaki bolji elektricar moci rasklopit i vidjeti da li je sve ok sa senzorom ! a nisu strasno skupi ti senzori ako bi sta bilo !

LP
 
Član
nije problem skinuti isti...nego kada pocnu oni taj PLES na KISI cuje se nakon svakog ponavljanja ko klik, cini mi se iz relej kutije.....hocu da kazem nevjerujem da je do senzora...
 
Član
Mogucce negdje neki spoj...ma morali bi to elektricari pronac...samo se ti zaputi kakvom dobrom ;)
 
Član
hmmm....kojem, ako znas nekog u Sarajevu napisi molim te....ja ih znam nekoliko, ali sjaranio se snjima, pa kad dodjes da ti odradni nesto nikad da pocne, suplja cijelo vr.....
 
Član
cini mi se da ima clan na forumu iz Sarajeva nick mu je " elektricar " potrazi u temi sa telefonskim brojevima ;)
 
Član
damirchek je napisao(la):
hmmm....kojem, ako znas nekog u Sarajevu napisi molim te....ja ih znam nekoliko, ali sjaranio se snjima, pa kad dodjes da ti odradni nesto nikad da pocne, suplja cijelo vr.....

Ismar Buljakov Potok,dodes na 2 semafore poslije Elektrotehnicke skole vidjet ces s lijeve strane ce ti doci vulaknizeri eh odma poslije njih dode ti 2 semafori na njima skreces desno i poslije tog skretanja prvo lijevo skretanje malo zeznuto za objasnit al je lahko naci uostalom ako se nemozes snaci pitaj tu prolaznike sigurno ce ti neko objasnit jer ga svi poznaju tu ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
damirchek je napisao(la):
hmmm....kojem, ako znas nekog u Sarajevu napisi molim te....ja ih znam nekoliko, ali sjaranio se snjima, pa kad dodjes da ti odradni nesto nikad da pocne, suplja cijelo vr.....

Ismar Buljakov Potok,dodes na 2 semafore poslije Elektrotehnicke skole vidjet ces s lijeve strane ce ti doci vulaknizeri eh odma poslije njih dode ti 2 semafori na njima skreces desno i poslije tog skretanja prvo lijevo skretanje malo zeznuto za objasnit al je lahko naci uostalom ako se nemozes snaci pitaj tu prolaznike sigurno ce ti neko objasnit jer ga svi poznaju tu ;)

bolje da si rekao kod pekare planet u boljakovu
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
damirchek je napisao(la):
hmmm....kojem, ako znas nekog u Sarajevu napisi molim te....ja ih znam nekoliko, ali sjaranio se snjima, pa kad dodjes da ti odradni nesto nikad da pocne, suplja cijelo vr.....

Ismar Buljakov Potok,dodes na 2 semafore poslije Elektrotehnicke skole vidjet ces s lijeve strane ce ti doci vulaknizeri eh odma poslije njih dode ti 2 semafori na njima skreces desno i poslije tog skretanja prvo lijevo skretanje malo zeznuto za objasnit al je lahko naci uostalom ako se nemozes snaci pitaj tu prolaznike sigurno ce ti neko objasnit jer ga svi poznaju tu ;)

bolje da si rekao kod pekare planet u boljakovu

:D :D :D :D a jbg nezz drugacije objasniti nisam gledao druge okolne objekte samo vulkanizerske radnje mi ostale u glavi :D
 
Top