Senzor bregaste 1.9 77 kw bkc

Senzor bregaste 1.9 77 kw bkc

Član
Pozdrav raja. Novi sam clan pa ne zamjerite dok se ne uklopim malo. Imam problem sa automobilom pa ako neko moze pomoci bio bi zahvalan. Vec 2god vozim audi a3 2004god, 1.9 77kw i imam problem sa paljenjem. Auto kad je hladno pali kao mina ali problem se javlja kad je motor vruc. Tad vergla oko cc 10 sekundi i svaki put upali. Mnogo me nervira to. Na dijagnostici je pokazalo da je otisao senzor bregaste. Isti je promijenjen ali se opet desava da lose pali vruc. Ucitana je i nova mapa i od tad auto pali i vruce i hladno na cvoku. Nakon par dana problem se vraca. Opet isto sve. Opet idem kod majstora i opet greska senzora bregaste. Ovaj put opet stavimo nov senzor ali nista se ne mijenja. Auto opet lose pali a greska se pojavljuje i sa tim novim senzorom. Vracamo stari senzor,brisemo gresku i auto opet pali na cvoku. Ali opet to traje 5 dana i opet isti problem. Lose pali i opet greska. Jel se mozda nekom ovo desavalo?
 
Član
Jucer zamijenio svu instalaciju od ecu do senzora. Prepakovao alnaser,majstor provjeravao uzubljenje i nistaa. Cim auto postigne temperaturu izbaci na dijagnostici da senzor nema signal. Izvadim senzor,stavim leda da bi ga ohladio,vratim opet i greske nema. Nakon par min cim se ugrije izbaci gresku. Nikoo vise ne zna sta mu je
 
Senzor bregaste prijavljuje samo kad nije auto uzubljeno kako treba ili kad je isti stradao
Taj motor nije bas tesko uzubit to se odradi za par minuta nek fula malo auto teze pali nek natjera paljenje pa nek zaviri malo nek vidi da mu malo fula na bregastoj po zuba garancija da fula ;)
 
Top