Semerinzi na mjenjacu

Semerinzi na mjenjacu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me gdje mogu naci da kupim semeringe za mjenjac, u pitanju je Honda Accord 2.0i 12v 90KW, trazio sam u Sakalu na stupu, u nekoj radnji na stupu sto prodaje lezajeve i oni nemaju, na Ilidji kod Brajlovica radnja sa japanskim dijelovima, isto nema, ako neko ima broj ili adresu od radnji koje su specijalizovane za ovo, bio bih zahvalan.

Semerinzi su na poluosovinama.
 
Član
ja za alfu nasao u SKFovoj prodavnici, skinuo semering i odnio njima, premjerili i nasli identican, probaj tako.
 
Član
ja sam vidio u barama reklamu za dijelove japanskih auta, odma pored motorexa, nezz dal je njihova reklama ili... cuo sam da i ovdje u vogosci ima neka radnja za japanska auta, pa ako hoces mogu provjerit ovih dana ima li...
 
Član
evo nadjoh trizexu ovu adresu valjda ce oni imati. http://www.fibex.co.ba/kontakt.html

jeli ovi moraju imati uzorak ili mogu naci po katalogu.
 
Član
meni nisu nasli po katalogu, nego ja skinuo vec bio svoj i donio u radnju, ocitali tacne dimenzije s njega, (mora biti dimenzija, na svakom), i provjerili jos jednom sublerom, i nadju mi identican takav.
 
Član
trizex je napisao(la):
meni nisu nasli po katalogu, nego ja skinuo vec bio svoj i donio u radnju, ocitali tacne dimenzije s njega, (mora biti dimenzija, na svakom), i provjerili jos jednom sublerom, i nadju mi identican takav.

haj jos da nadjem ko da mi skine, pa da mogu otici do radnje da nadjem.
 

IGY

Član
SKF imas na ciglanama njihovu radnju, bar je bila prosle godine gore na platou
pogledaj kod njih
 
Član
nije igi gore nego je odma iza onih kafica a ima i u vogocsi prodavnica japanskih dijelova a i motorex je poceo sa tim dijelovima u barama cim se penjes na kobilju sa lijeve strane;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top