Selenia ulje?

Selenia ulje?

Član
@deyo: To GM ulje je tesko djubre;)

@Dragon: Racing je ulje za zustriju voznju, nece lako da se razgradi, sve koje znam da koriste su prezadovoljni. Ja sam hteo da sipam u hgt-a, ali mi ne odgovara gradacija pa prelazim na motul;)
 
Član
Sipam 10w40 Seleniu turbo diesel vec 2 godine (4-5 zamjena ulja na 10000) i auto se ponasa odlicno.Nisam imao potrebe dosipati izmedju zamjena.
Auto je stilo 1.9 jtd 115hp.

p.s Ulje seleniu kupujem na kuli u Sa i kosta 15km litarsko pakovanje.
;)
 
Malo da dignem staru temu , da li neko ima broj od Auto Centara Fiat na pofalicima da vidim da li ima na stanju ulja da ne idem bezveze ako nema

Ja zaboravio na mrtvi google , predpostavljam da je to to?

http://www.acf.ba/
 
Član
seleniu preporucuje fiat za svoje motore zato sto ga on i proizvodi...mislim da je to najvise reklama i zbog prodaje..a mislim da nebi trebalo stetiti da se naspe i neko drugo dobro ulje osim selenije u ar i fiat...ja et placam 20 KM po litru ,al preko ovog majstora ,negdje u sarajevu uzme...ne znam gdje...i svako 15 000 km ,mijenjam...
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ne steti hrvati masovno sipaju u Opele :lol:

Vidjela žaba da konja potkivaju pa i ona digla nogu..heheh.....ma ne moras bas seleniju ..imas jos dobrih ulja ,,bilo je tema kako se sjecam oko toga...;);)
 
hehehe nije tako , promjenio sam ja dosta njih pa neki prijatelji iz HR su mi savjetovali seleniu tako da cu nju probati ovaj put
 
Top