Sef Volkswagena Ima Platu Od 9 3 Miliona Evra

Sef Volkswagena Ima Platu Od 9 3 Miliona Evra

Član
veliki odabrani ljudi ubiru velike pare, kao i ti 'debili' koji trce za loptom ,iako je poredjenje besmisleno (da mogu svi bi ali ne mogu nisu dorasli debilima, treba biti iznad svih u necemu ;)) :cool:

meni je taman milion godisnje ja sam skroman;)
nez sta bi s tolikim parama...svejedno bilo to 9 mil ili 90 :D
 
Član
AnDel je napisao(la):
veliki odabrani ljudi ubiru velike pare, kao i ti 'debili' koji trce za loptom ,iako je poredjenje besmisleno (da mogu svi bi ali ne mogu nisu dorasli debilima, treba biti iznad svih u necemu ;)) :cool:

meni je taman milion godisnje ja sam skroman;)
nez sta bi s tolikim parama...svejedno bilo to 9 mil ili 90 :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:bravo stari al da je bar ko neko.... ti to a ti to.. drugi mu svena pladnju stavljaju,al sto je naj zalosnije sta je to dobroga on odobrijio?:icon_question: misl.novoga rev. novoga:icon_question:
 
Ovaj momak kad procita zaradu ovu od 9.3 samo se slatko nasmije:)
tiger_woods6.jpg

Gospodin covjek, ne trci za loptom, samo je udara palicom:) i zaradjuje sitnih 90 milioncica dolarcica:lol::lol:
 
Član
to sto je u BiH godisnja plata (neki prosjek)max. 10 hiljada maraka to je druga stvar...
vani, direktor bilo koje jace firme, banke, ima ovakvu platu... jos plus sto mu firma placa odjecu, stan, auto, poslovne vecere, i da ne nabrajam dalje ;)
 
MR2GTI je napisao(la):

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:bravo stari al da je bar ko neko.... ti to a ti to.. drugi mu svena pladnju stavljaju,al sto je naj zalosnije sta je to dobroga on odobrijio?:icon_question: misl.novoga rev. novoga:icon_question:

jbt, ja nista ne skonta :icon_eek:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
MR2GTI je napisao(la):

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:bravo stari al da je bar ko neko.... ti to a ti to.. drugi mu svena pladnju stavljaju,al sto je naj zalosnije sta je to dobroga on odobrijio?:icon_question: misl.novoga rev. novoga:icon_question:

jbt, ja nista ne skonta :icon_eek:
neko je jos na nivou Jezeve kucice, Branko Copic :D
 
Legend
Death_beat je napisao(la):
MR2GTI je napisao(la):

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:bravo stari al da je bar ko neko.... ti to a ti to.. drugi mu svena pladnju stavljaju,al sto je naj zalosnije sta je to dobroga on odobrijio?:icon_question: misl.novoga rev. novoga:icon_question:

jbt, ja nista ne skonta :icon_eek:

ni ja:lol:
 
Top