Security licenca?

Security licenca?

Član
dok ne napravis neki preksaj...
banalno... zavisi od firme ili za sta vadis ugl neide stariji od 30 dana bar za ovu vrstu posla...

Budi svjestan da ovaj certifikat povlaci i neke odgovornosti za sobom...
npr narusavanja javnog reda i mira rezultuje gubljenjem certifikata...

reci cu ti kao i ostali, da obuka nije teska, moras bar malo znat osnova da bi polozio, najvise se svodi na osnove posla koji ces obavljati, sta zastitar smije a sta ne, sta treba uraditi i kad reagovati i kako, procedure u poslu zastitara itd... od tih 7 dana jedan dan imas fizicku obuku i jedan dan rukovanjem oruzjem i gađanje, gađanje se izvodi u Tarčinu na policijskom poligonu 10-15 taktickih metaka u metu i rastavljanje Glocka (nema nista lakse) i cao kuci...

Ako te zanima nesto vise nazovi gore na P.A. i trazi Suphu (ako jos radi) zena ce ti sve objasniti...
 
Got2b je napisao(la):
semma je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
dobro te je zela pitao za kilazu....
i to ces derati na ljekarskom...

vaganje + visina = .....

ako imas previse kila vratice te

a koliko je to previse kila??


ja sam visok 183cm i 90KG imam meni nisu pravili problem...
Al prijatelj je bio visok 195cm i oko 115KG i pravili su mu problem vratili su ga da skine do neke odredjene kilaze i da se ponovo vrati na daljnji pregled....
Opet zavisi kako za koga ide.....
i to nije prvi put da su vracali zbog kilaze al otom potom..sve se sredi i to je to...

priej 3 godine 190 cm,115 kg,niko nije ni rijeci mi rekao,samo sto sam kasniej shvatio da je to smece od posla,ne do bog nikome :lol::lol:
 
Top