Seat Leon FR Top Sport..NOVE SLIKE!

Seat Leon FR Top Sport..NOVE SLIKE!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
OEM branike hitno i onda ce biti ok.;)
Evo Cupra r branici u tvojoj boji:
IMG00008-20091117-1308.jpg

IMG00009-20091117-1309.jpg
 
Legend
ne mogu a da ne primjetim ove plastike izmedju, zbog cega su ovako lose uklopljene, jel auto udaran ?

ako nije, onda se ti malo potrudi, pa to upasuj kako treba, i mozda da skines ovaj okvir tablice i da je dignes gore do vrha mrezice, nekako mi ruzno izgleda ovako..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ne mogu a da ne primjetim ove plastike izmedju, zbog cega su ovako lose uklopljene, jel auto udaran ?

ako nije, onda se ti malo potrudi, pa to upasuj kako treba, i mozda da skines ovaj okvir tablice i da je dignes gore do vrha mrezice, nekako mi ruzno izgleda ovako..

I plastike su home made,nisu dobro napravljene a ni uklopljene,i njih cu zamijeniti,samo nemam trenutno vremena.Koliko sam ja vidio,nije udaran,a za tablicu,nije problem,probacemo ;)
 
Super Moderator
A eto recimo prednji branik i nije toliko los, ali ono u njemu, LED diode, maglenke sta je ono vec ? znaci to je ODVRATNO
rebra mu nisu losa samo da su malo manja, a zadnji branik je totalni OUT !
Auto ko auto je extra i ide predobro samo ga vrati na OEM look i imas auto san snova ;)
nek je sa srecom ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
A eto recimo prednji branik i nije toliko los, ali ono u njemu, LED diode, maglenke sta je ono vec ? znaci to je ODVRATNO
rebra mu nisu losa samo da su malo manja, a zadnji branik je totalni OUT !
Auto ko auto je extra i ide predobro samo ga vrati na OEM look i imas auto san snova ;)
nek je sa srecom ;)

POTPIS!!
 
Član
Stavili su se distanceri,nazad 2 cm a naprijed 0,5 cm,pa je to meni ispalo extra.Dotegnuli se branici i maska,i odmah je ljepse.Nesto se i napisalo!Evo slika:
http://img259.imageshack.us/img259/1536/slika0051.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/524/slika0052.jpg
http://img202.imageshack.us/img202/8996/slika0054.jpg
 

MTR

Član
e jbg-a ti , s Volva na tog zutacha :D , salim se dobar je , brza posta :lol::lol::lol:
 
Administrator
zasto stavi natpis taj... po meni bezpotreban.... ako nista zamijeni mrezice na braniku, jer ta lijeva bode oci kako je poderana oko auspuha..
inace sve u svemu lijep leon samo ima sitnica koje treba srediti ;)
sretno u nastavku ;) i da, skini taj okvir tablice i zalijepi tablicu za branik ;) puno ljepse ce izgledati ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobro auto,samo ovaj naslov brza posta mi nekako bezveze,koji ce ti to *****

Slazem se...ni ja nikad nisam volio ove naljepnice pogotovu ovakve velike..
A Leon je lijep pravo samo da se sredi tih par sitnica sto su ti vec rekli..:cool::cool:
 
Član
a lijep je on, a naljepnicu ako si vec htio trebao si na staklo i to nesto stilizirano kao sto to zmayic radi a ne ovak ...stvarno bi pomislio da je to :D
 
Član
melvin je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dobro auto,samo ovaj naslov brza posta mi nekako bezveze,koji ce ti to *****

Slazem se...ni ja nikad nisam volio ove naljepnice pogotovu ovakve velike..
A Leon je lijep pravo samo da se sredi tih par sitnica sto su ti vec rekli..:cool::cool:
Ko razumije salu,shvatice!!A nisam ga tetovirao,da se ne moze skinuti!Koje to auto nema sitnica da se urade????



bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dobro auto,samo ovaj naslov brza posta mi nekako bezveze,koji ce ti to *****

potpis, ovo nesto postalo popularno kojekakve natpise kaciti po autu:icon_sad:
To mi seljacine tako volimo!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top