Seat Leon Cupra K1 Limited Edition Styling Kit

Seat Leon Cupra K1 Limited Edition Styling Kit

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
9080227.011.Mini1L.jpg


9080227.011.Mini2L.jpg


9080227.011.Mini3L.jpg


9080227.011.Mini8L.jpg


9080227.011.Mini9L.jpg
 
Član
auspuh mi se pravo svidja, a ostatak manje vise, naravno svako ima svoj ukus, pa zato nebi u detalje da ulazim...
 
Član
Dobar je on, ali ovo auto, a i njemu slicna, po meni nemaju pri sebi nista sportsko. Pa ovo izgleda isto nekakav monovolumen.
 
Prije sam se spremao za kupovinu ovog auta seat leon supra...ali na kraju sam uzeo dzip pajero jbg kad vidim ove slike...odlicne linije i tek motor...ne izgleda previse sportski a ni manje sportski kao normalan auto dakle savrseno za zbunjivanje i iznenadjenja drugih ljudi kad ti nestanes iz njihovih vidnog polja ;)
 
Član
jest ono da mozes fino zbunit i iznenadit ljude, al one koji bas toliko i ne znaju o autima, ove ostale je malo teze... a svako moze postic taj efekt, ako s auta poskida sve vece dijelove koji ukazuju na to da se radi o sportskoj verziji. evo npr kod mene golf 2 gt, kad stanem na semafor svi se nesto smjeskaju ako imaju skuplje auto il "napucano" a vecinom se desi da mi gledaju stopke... mada sam skoro mogo ostat bez vozacke zbog tog :)
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
i meni se cini da je previsok al je brate prespreman auto ma koji golf ovo treba vozati

šta nije u cupri motor iz golfa gti / octavia rs ? samo sa drugim software-om?? 2.0 FSI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top