Seat Leon 20VT

Seat Leon 20VT

Član
!!! Seat je beton......samo kakve alu felne nabaci prilijepi ga za pod.....ima da gori......................!!!!;)
 
Početnik
Flex Gt je napisao(la):
Hvala svima puno.

Auto ce najvjerovatnije u Zagreb kod Tomice na daljnje dorade. Pozz


koje su to dorade koje Tomica moze uraditi a mi nemozemo?

Tomica = Citius??
 
Član
Ma nemam pojma, valjda on radi sve odmah chip+usis+izduv, tako da sve prilagodi jedno drugom.
Sve je to isto ovo auto je najjednostavnije chipovat nema komplikacija oko skidanja procesora samo mapa i gotovo.
 
Član
Flex Gt je napisao(la):
Ma nemam pojma, valjda on radi sve odmah chip+usis+izduv, tako da sve prilagodi jedno drugom.
Sve je to isto ovo auto je najjednostavnije chipovat nema komplikacija oko skidanja procesora samo mapa i gotovo.

nemoj me pogrešno shvatiti, al ja ne kontam logiku ići u susjednu državu plaćati sigurno duplo više za posao koji možeš odraditi u Sarajevu ili eventualno u Gradišci....:icon_question:

pozzz
 
Član
SMchipt ce ti sigurno odradit 5x bolje posao... i nema potrebe da prelazis 400-500km kad kod nas mozes sve nabavit..
 
Potpis za ovo gore. Pogledaj malo smchiptuning.com pa vidi kako momci rade, bez uvrede ovima u HR, ali ovdje ces uraditi isto to sto si naumio pa cak i bolje a manje ces potrositi ;)
 
Top