seat ibiza

seat ibiza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo i mene :)
prvo da razjasnimo nešto, ja imam osječaj da svi ovi "najpametniji" ovdje voze auta po 100 ks max, odnosno vi nemate pravo riječi, j*o vas internet, časopisi i tv, sve je to teorija, ovdje se govori o praksi, u Sarajevu vam je 80% semafora pista od 400 m i ovo o čemu mi govorimo su sve potezanja sa nule od jednog do drugog semafora i tako po 5-6 puta bar, znači nema ništa na sreću, ili ovaj se nije trkao i td svaki puta imaš više šansi da se pokažeš, nije to trka po nekoj seoskoj cesti pa ono možeš li prestići ili ne, ko će brže proči okuku i td, ovo je čisti drag race i to su brzine do nekih 160 km/h i tu mali jaki auti pobjeđuju

olensoner je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
EDIT: Merc E500 do stoje ide ispod 6 sekundi,hah,koja zabavna tema,nasmije se cojek pravo :D

to je ono o cemu ja pricam, 0-100km/h 5.3s, mislim ja licno znam kako taj E500 ide, to nije normalno, jednostavno grize asfalt, i sad da dizel sa 4 cilindra njega uzima, cisto sumnjam...

ma ide on 6,5 s do stotke, ali na papiru, u preksi ga Raikonen ne može navuči za toliko i šta si se ti svezo za te cilindre, da si malo pametniji znao bi da baš puno cilindara na kračoj trci nije nikakva prednost, jel možda treba da spominjemo mitsubishije EVO koji sa 4 cilindra deru sve živo, i ako tebi ovaj merc grize asvalt onda se ti definitivno nisi vozio u brzom autu, ljudi taj merc je pretežak i V8 i baš zato je na startu "slab" on poslije 160 leti (u odnosu na druga auta) ali do stoje sigurno nije tako impresivan
 
Član
Meni koliko je poznato ubjedljivo najbrze auto kod vas u Sarajevu je Pekin cupe koji ima 246 bhp/toni i to je potpuno civilno auto i na 402 m sad u mostaru je isao 12.9 sec

Sejin kadet je takodje veoma brz i on sa nitrom moze ici toliko.

RSovi,EVO,Impreze i ostala auta mogu u misiju rupu da se sakriju kad alen i sejo prodju :D
 
Član
taj leon je 126 bhp/tona a VTS isto toliko i ako su oba vozaca isto teska i ako oba imaju manuelce i ako oba isto krecu i isto dobro voze,opet lenon ima problem mase i tezine jer ima 1400 kg naspram 930 vtsovi i nije nikakvo cudo sto vts bolje ubrzava na manjim brzinama.

Nema tu polemike jer se trkate sa teskim autima stalno,zasto se nepotrkate sa npr kadetom gsi 16V koji ima 1000 kg i 150 ks tako da je to 150 bhp/toni pa bi bili iznenadjeni koji bi gsi bio brzi pod uslovom da dobro krene i da ima dobre gume.

Snaga motra jeste bitna ali je i masa vozila isto toliko bitna a vi masu stalno zaboravljate i cudite se samo kako mozete biti brzi od motora koji su jaci a da pri tom masu neracunate.

za poredjenje

Bimoto ima 700 bhp/toni :D

Ferrari Enzo 475 bhp/toni
Bugati Veyron 501 bhp/toni

F1 ima 1600 bhp/toni
Top fuel drag car 14 000 bhp/toni

Pa vi skontajte:lol:
 
Nek si ti Roki izbriso postove nas "obicnih" clanova,a ove moderatora i i drugih vip clanova ostavio (koji takodje nemaju veza sa temom - predstavljanje vozila).

Al haj nek ti bude.
 
Član
roki, a vala i ostali modovi....jedan prijedlog, ako imate tu funkciju a valjda imate, nemojte odsada brisati 50 postova ako je neka rasprava pocela, nego ih samo bacite u novu temu u offtopic....
 
Član
Ja kad se sarkasticno pozali na to sto je obrisano sve zivo, nestade i taj post....imao sam razloga sto sam rekao to sto sam rekao...ne mozes roki porokat sve postove zdrave rasprave ebem ga ja...il je sibni ko sto triza kaze u off ili pusti nek se zavrsi pa onda rokaj sta ti volja....nego ti u pola rasprave i kad se doslo gotov do sazetka svega rokas kompletnu temu...pa nidje veze covjece...al gotovo je sad...ubio si nam zelju za daljom raspravom..

:smajli26:
 

IGY

Član
mislim da sam te vidio par puta
i uvijek si zurio negdje
hehe stalno se trkas, a i ide fino :D
 
Član
IGY je napisao(la):
mislim da sam te vidio par puta
i uvijek si zurio negdje
hehe stalno se trkas, a i ide fino :D

vjerovatno si me vidio tu sam stalno po gradu i jesam citavu noc sam se nesto povlacio uglavnom zadovoljan sam
 
Član
upravo tako Erole, potpisujem. Kakav je to moderator, ako brise samo postove "obicnih" clanova. Svaka ti cast, ali ne volim ljude koji se ulizuju drugima, ili koje druge omalovazavaju, zbog toga sto nisu na "glasu"...

Sto se teme tice, auto ti je malo, dosta jako za svoju tezinu. A i sto se izgleda tice, meni je to veoma lijepo auto(barem je Erolov tako izgledao,dok nije dosao u njegove ruke:lol:) Ne sumnjam u to da dobro vuce. Samo me zanima, dal ti auto dosta proklizuje na startu?
 
@trizex: Ne postoji mogucnost da prenesem postove u OFF sto bih najradije pa tamo kucajte...

@erol_brcak: Ne sjecam se da sam vidio i jedan jedini post iz koga mozes izvuci nesto konkretno, ako iz postova "ojj hlj*e" its mozes izvuci nesto konkretno, izvini molim te...

@CocaCola: Ne znam otkada to na forumu postoje VIP clanovi? Ako imaju javite mi ti i Erol da i ja to uplatim da budem VIP clan na glasu ;)...

Ukoliko vas jos nesto zanima imate private pisemo tamo...http://www.bhtuning.com/pravila-t-28010.html

1. Administratori i moderatori kontrolišu forum. Na njihove odluke se možete žaliti isključivo putem PM ili e-maila i nikako drugačije.
Administratori imaju punu slobodu da edituju, brišu ili prebacuju poruke prema pravilima foruma i prema svojoj odluci.
Na odluke i postupke administratora se ne smijete žaliti putem foruma. O odlukama administratora se ne raspravlja na forumu. Žalite se na nevedene e-mailove.
Ukoliko i pored svega gore navedenog budete ulazili u prepirke sa administratorima, dobićete samo jedno upozorenje putem PP i e-maila i ukoliko se oglušite dobijate trajan ban sa BHTUNING foruma.

:icon_exclaim:
 
Član
CocaCola je napisao(la):
upravo tako Erole, potpisujem. Kakav je to moderator, ako brise samo postove "obicnih" clanova. Svaka ti cast, ali ne volim ljude koji se ulizuju drugima, ili koje druge omalovazavaju, zbog toga sto nisu na "glasu"...

Sto se teme tice, auto ti je malo, dosta jako za svoju tezinu. A i sto se izgleda tice, meni je to veoma lijepo auto(barem je Erolov tako izgledao,dok nije dosao u njegove ruke:lol:) Ne sumnjam u to da dobro vuce. Samo me zanima, dal ti auto dosta proklizuje na startu?

gotovo da nikako ne proslajdra ima odlican start i istina je da ima nove gume
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top