Seat Ibiza TDi ... monster.. ?

Seat Ibiza TDi ... monster.. ?

Član
RE: Ibiza mk4 TDI R...GROBNIK 21.08.2011

jao audi je uradjen prejebeno...imal neki video od njega ili jos slika :icon_question:

ibiza jako dobra, samo jos spustanje :cool:
 
Početnik
RE: Ibiza mk4 TDI R...GROBNIK 21.08.2011

Cini mi se da sam citao o ovom Avdiji na S2 forumu,ako je to taj,onda je brutala :icon_biggrin: A ibica je bas potman ;)
 
RE: Ibiza mk4 TDI R...GROBNIK 21.08.2011

AnDel je napisao(la):
jao audi je uradjen prejebeno...imal neki video od njega ili jos slika :icon_question:

ibiza jako dobra, samo jos spustanje :cool:

Ništa spustanje za sad, 215/45 su gume na njoj...sa stock amortizerima, bez distanci, ravne kao pod spagu..;)

A audija nije ni skinuo sa prikolice dok sam ja bio:icon_cry:, 19" na njemu...auto je namjenski za race radjen a ne za style, a ipak najljepsi auto uopste mi je bio.
 
RE: Ibiza mk4 TDI R...GROBNIK 21.08.2011

Piše na Audiju od koga je. Konopek je jedan od poznatijih street racera u HR i regiji... ;)
 
Legend
RE: Ibiza mk4 TDI R...GROBNIK 21.08.2011

evo jednog dole snimka u grupi http://www.facebook.com/groups/akslavonija/ zvuk boli glava

a ibiza , sve ljepsa i ljepsa;)
 
RE: Ibiza mk4 TDI R...GROBNIK 21.08.2011

Sinoć dobio od djevojke poklon, šta da kažem , ODUŠEVILA ME :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Eat , sleap, SEAT ! :lol:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Ibiza mk4 TDI R...POKLON :)))))

cura ti je zakon , da mi bi nac takvu ..meni samo poklanja neke parfeme, lance i ta sranja:D
 
RE: Seat Ibiza TDI R

Evo da malo napravimo osvježenje :icon_biggrin:

Kraj je sezone skida se ljetna obuća...tj jesenjska :) ljetne 17" su skinute prije dva mjeseca zbog loših guma :(

I nabavio sam malo sivog karbona, poigrao sam se sa znakom a namjera mi je na proljeće haubu u sivi karbon... pa raja volio bih da čujem šta vi mislite :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

Poštujem svki komentar ;)

evo i slikicaaaaa



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Top