Seat Ibiza SDI

Seat Ibiza SDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Moj Sdi

zainteresovala me ideja ova za bijeli krov, pa sam probao:

da ces biti drugaciji od ostalih-hoces, ali na ovu zutu boju vise idu crni detalji vise..
 
Super Moderator
RE: Moj Sdi

lijepa je ibiza :D
bolje bijel krov da ti ne udara sunce u glavu kad upekne onako sa crnim krovom vruce :D
al slazem se da na zutu najbolje idu crni detalji al neka malo promjene ;)
 
Član
RE: Moj Sdi

:cool: ocem mal da budem drukciji od drugih :icon_smile: a IGY cuj jel znas raditi tapecirung tj nosace ??? farbati mislim?? vidim da si sebi radio pa ak imas volje da uzmognes mi??? :123:

A zas bas bijeli krov do sada su svi farbali u crno al to je postalo monotono :)
 
Član
RE: Moj Sdi

Pitanje da neotvaram topic bezveze i da ga krivo nesmjestim :icon_question:

Pitanje u svezi chipanja Ibize SDI 47kw volio bih da mi iz prve ruke se kaze ak je to radio na slicnoj masini??

znaci ak netko ima iz SM da mi veli?? hvala veeeelikooo
 
Super Moderator
RE: Moj Sdi

i.t.a. je napisao(la):
Pitanje da neotvaram topic bezveze i da ga krivo nesmjestim :icon_question:

Pitanje u svezi chipanja Ibize SDI 47kw volio bih da mi iz prve ruke se kaze ak je to radio na slicnoj masini??

znaci ak netko ima iz SM da mi veli?? hvala veeeelikooo

imam u range roveru chip
nije slicna masina al eto tvoja ce se jos teze pokvarit jer nemas turbinu da trpi ;)
 
Član
RE: Moj Sdi

lijepa ibiza pravo felge joj odlicno stoje i kako neko rece gore jos ove lajsne u boju auta bice ljepsa ;)
 
Član
RE: Moj Sdi

:icon_sad: posto je recesija odlucio sam preko zime raditi mic po mic nes na autu i tak sve do proljeca :) a i idem iducu subotu na more tak da je i tu para dosta otisla :) i jos tjedan dana se ttipkamo i onda imam 2 tjedna pauze ;)
 
Član
RE: Moj Sdi - bhtuning.com

Lijepa Ibiza pogtovo što je žuta...i crni krov bi joj dobro došao..pozzz
 
Član
RE: Moj Sdi

eto konacno da javim pomak....prodane su maglenke i sada mi dolazi crne stop lampe....



i pregovaram za sport rider branike..... a dat ce se nest napraviti.......

to je sad au planu ....a ondakk.... ko zna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top