Seat Ibiza SDI

Seat Ibiza SDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ewo da i ja predstavim svoja kolica
Ibiza Sdi
2003 god prva reg 12.03
kupljen je polovan u izvrsnom stanju redoviti servis i sve uredno
Full oprema
ali je sdi a to mene bas nebrine puno

prije i sada

a imam planova jos al ovisi o financijama :)
zatamniti sva stakla..prednji branik ili Sport Rider ili FR
Sm chip tuning makara da imam nes oko 80 ks
ZAdnji lonac skidati i raditi novi
mozda katalizator van ili nes srediti da dobije mal vise zraka
K&N filter zraka
i zatvoriti EGR ventil da nebaca dim u motor
 
Član
RE: Moj Sdi

to mi najmanja sitnica za kraj radije bi ove vece preinake..planiram krov u crno ili bijelo cak...al prvo da se srede financije ;)
 

MTR

Član
RE: Moj Sdi

""zatvoriti EGR ventil da nebaca dim u motor"" ???????? Ne kontam , de nek neko napise zasto ??

a ta ibica mi je ljepsa od ovih novijih , boja prava , spanac
 
Član
RE: Moj Sdi

MTR je napisao(la):
""zatvoriti EGR ventil da nebaca dim u motor"" ???????? Ne kontam , de nek neko napise zasto ??

a ta ibica mi je ljepsa od ovih novijih , boja prava , spanac

tak su mi savjetovali na par stranica cek ove : :1 dan poslije blokiranja, dojmovi:

auto brze nabire u nizim okretajima znaci od 1000-2000rpm,
znaci bolji odaziv na gas zbog vece kolicine cisceg zraka u cilindru i bolje sagorijevanje, pretpostavljam da ce i potrosnja malo skocit jer vise zraka ECU cita kao i vise goriva pa i to samo u periodu dok automobil ne postigne optimalnu radnu temperaturu!


moj motiv je bio iskljucivo da mi motor ne guta cadu kad se dosta vozim po gradu, nekoliko malih relacija do 5km pa onda stanema na 1-2h pa tako nekoliko puta na dan, a buduci da ga bas i nemam priliku ispuhat motor, napravio sam to zbog njegove dugovjecnosti!
 
Član
RE: Moj Sdi

sam da se malkice sredi biti ce bombon:);)

sto mislisto mislite da krov ode u crno ili bijelo? nisam bas vjest u PS pa moram nekog zamliti ak ima dobr volje??
 
Član
RE: Moj Sdi

Sitnice se daju lako rijesit...fina ti je ibiza a vjerujem bit ce jos dosta bolja..sretno u radovima;)
 

IGY

Član
RE: Moj Sdi

ja bi u bijelo
svi rade u crno
meni ibiza dok je bila plava mislio sam raditi bijeli krov, sto da bude sve isto, malo kontre ne bi skodilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top