Seat Ibiza Rat Style

Seat Ibiza Rat Style

Član
Felge su prednje 8,5J zadnje 10J, ovo je bio setup u fazi izrade, pa sam ovaj nas event iskoristio da je prvi put pokazem takvu u javnosti, inace se vozi kao normalno auto sa 7x15 MiM felgama svaki dan :cool:
 
Član
Galerija me malo muci, imam onu sto ide na keca al ne pase nikako, probao sam ih jos par al nijedna mi ne pase, dok nadjem odgovarajucu bit ce i to rijeseno :D vec imam hrdjavu bacvu za galeriju :D
 
Član
Extra ibiza, odlično izgleda,kao nova..:cool:
Baš sam je vidio danas ispred mene se vozila al nije bila na balonima...:icon_biggrin:
 
Član
Nemoze se svaki dan vozat onako, em policija zeza em na rupama struzu zadnji tockovi o rubove, tako da je vracena u normalu , 20 min treba dvojca da je poremete tako da mi nimalo nije mrsko stalno prebacivat tockove i haubu :D :cool:

IGY je napisao(la):
malo je kozasta, ja bi je u pod do kartera zakucao :D

Nije malo nego puno haha :D Jbg to je vec neizvedivo posto ovo auto svi ukucani voze svaki dan znaci stalno je u pokretu po gradu tako da nebi imala nikakvu funkciju da se spusti
 
Član
Dobra ibiza svidja mi se hauba pravo. Fele su malo presiroke ali su ok ludo izgleda sa haubom. Samo djaba sve kad je nisi sputio barem malo da padne.
A i nekontam sta te policija ima zezat ako spustis svakako neces u pod ko golfovi spustat ;)
 
Član
Nece radi spustanja zezat nego zezaju radi hrdjave haube i tockova koji vire iz blatobrana, nedavno sam se svadjao sa jednim policajcem reko sam mu stavit gabarite na nju samo da me murija ne jebe :D
 
Član
Druze spusti je i stavi naprijed žute žmigavce i biće bolja.. a dobra ti je ideja svakako
Sretno druže !!
 
Član
Drug, vrh je auto! Samo je podhitno moras zakucat u pod i stavit neki manji profil gume... Ja bi felge u narandzastu drecavu ofarbao.
 
Legend
predobra je i definitivno unikatna ... neobicna , necu da pametujem druze , al na ovaj profil guma kad bi do obrve legla , mislim da bi opet naj normalnije mogao voziti
 
Član
vidim naslov teme, ja reko sta li je ovo, al' se prijatno iznenadih da vidjeh :cool:

sandy, sta mislis o ovome, da je samo naprijed spustis, tako da imas rake ;)

inace predobra Ibiza, totalno jedinstvena i unikatna :icon_biggrin:
 
Top