Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bizi ba ljudi vi ste pobenavili majke mi...silazite s tih droga sta vam je:D felge su otvorile sibicu a i kombinacija sivo crno joj je sjela za razliku od one crno bijelo pa se sve stopilo s autom...jos mu je malo odiglo auto tako da nema vise vecih problema sa zapinjanjem za sve i svasta...za mene odlican izbor felgi a pusti ba ove germany drajvere a japanesse fanove:D
 
nije lose mada one stare su meni licno bolje bile,nekako je auto agresivnije izgledalo i vise german style,ove nisu lose ako se tebi svidjaju onda je supi
 
Član
Fele su lijepe, jedne od ljepsih... al ne uklapaju se u potpunosti s cjelokupnim automobilom.
Barem mi tako djeluje. Al najbitnije je da se tebi svidjaju. poz;)
 
Legend
meni izgledaju bas super na ibizi , samo tako igy , izvini ako nisam procitao vec ....ili nisam pazio al da te upitam,koji materijal si ovo za dampiranje koristio ? gdje ga ima , koja cijena ? mozes info i na pm ako hoces ;)
 
Bizi baN Nodi :D ša ja mogu kad mi se ne svidja.Sve mi je super na Sibici dosad bilo,al felge mi ove nikako nisu sjele :icon_biggrin:
 
Član
Meni licno,nisu lose,stim da si mogao ici ili na vece ili na nizi profil,ili na distance(neznam jel imas)....tako da,u sustini su dobre i svidjaju mi se;)
 
men ise ne svidjaju :icon_sad:
one su se bolje uklapale sa cijelim autom, crno-bijele. a i onako su mu bolje lezale one felge, i velicina ona..
 
Član
Po meni su bolje bile one stare, al eto nisu ni ove lose, mada bi ove bolje stojale mojoj astri :lol:
 

IGY

Član
one stare su bile bas onakeo stare, (stari model) i falc zar je vama falc 2cm to je po meni onako malo izrazeniji rub, falc ispod 10 cm se ne moze nazvati falcom
al eto bilo kako bilo sve do sad fele na ibizi su bili neke "falcerice" dosadilo vise i htjeo sam malo nesto krakato, i to sam uzeo
meni se svidzaju, ne mogu se svima svidzati nisu nam svima ukusi isti
a sto se tice velicine ista je ko i one 16 gume takodze 205 45 sa tim da su zadnje 215 40
neko rece nizi profil, i na nizi profil gume em sto bi osjetio svaki kamencic na cesti em sto nema za naci i ovo sam jedva nasao polovno, na proljece idu nove gume sve 4 i to je to
a sto nisam stavio vece, bice vece kad bude veci motor, mada malo mi je falilo, da sam nasao gume bile bi 17 :lol::lol::lol:
 
Član
Kao sto sam ti sinoc rekla,felgice su ti extra,odlicno stoje na auticu....;)
Neka su ti sa srecom,pazi da ih ne unistis
 
Član
Fino fino IGY drug!
Fino si se ponovio! Probaj ih jos malo izvuci sa distancama ako mozes a da ne zapinju, da se poklope sa gabaritom blatobrana! ;)

Jesi li razmisljao u nekoj buducnosti mozda o nekim dvodjelnim sa obrucima ........ pa da se odradi neki customizing!?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top