Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP - Komentari projekta

Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP - Komentari projekta

Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

VR6Boki je napisao(la):
Ajd fino, vidjet cemo onda akciju u Mostaru :icon_biggrin:

Samo motor mi djeluje skroz nazad smjesten, jesi siguran da ti prednji kraj nije prelagan za vece brzine?

Vjerovatno jeste. Pri naglom ubrzavanju 2-3 brzina osjetim na volanu da je prelagan. Najlakse ga je otezati :icon_biggrin:. Kod sUx-a u teretanu i natovari :icon_biggrin:
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

edo_16v je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Ajd fino, vidjet cemo onda akciju u Mostaru :icon_biggrin:

Samo motor mi djeluje skroz nazad smjesten, jesi siguran da ti prednji kraj nije prelagan za vece brzine?

Vjerovatno jeste. Pri naglom ubrzavanju 2-3 brzina osjetim na volanu da je prelagan. Najlakse ga je otezati :icon_biggrin:. Kod sUx-a u teretanu i natovari :icon_biggrin:
bice brzo nema sta...
Ako se pokaze dobro, sta dalje... Ostat ces na tome ili ides na nesto vise
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

Planirao sam odvesti par trka da vidim da li je sve ok, ako bude onda nitro i SM tretman sa duplim mapama.
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

edo_16v je napisao(la):
Planirao sam odvesti par trka da vidim da li je sve ok, ako bude onda nitro i SM tretman sa duplim mapama.
bice to zaj*ano voziti sa nitrom.. Sinisa mi rece kad su on i Srdjan radili onog kadeta V8 na 180 km/s na okidanje nitra auto doslovno drifta, nemoze se ispraviti. To je bas nezgodno :(

no turbo no fan :D
 

sUx

Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

edo_16v je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Ajd fino, vidjet cemo onda akciju u Mostaru :icon_biggrin:

Samo motor mi djeluje skroz nazad smjesten, jesi siguran da ti prednji kraj nije prelagan za vece brzine?

Vjerovatno jeste. Pri naglom ubrzavanju 2-3 brzina osjetim na volanu da je prelagan. Najlakse ga je otezati :icon_biggrin:. Kod sUx-a u teretanu i natovari :icon_biggrin:

hahahaha stavicemo ti nekoliko dvadesetki naprijed pod haubu i onda nemoj da si ibizu pustio ni slučajno PUUUUUUUUUUUUNNNNNNNN :123::123:
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

jbg nazad ga malo podigni a naprijed skucaj u pod ... da prebaciš malo trežište ako ništa ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

Vec ima blagi pad naprijed, morat cu jos malo (par cm) dok prepravim ove cijevi od vode inace bi ih otkinuo..
 

IGY

Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

a jesi li mogao gdje naci onih pletenih crijeva da zamjenis te plasticne cijevi, ili nekako nesto da skontas kroz auto da ih provedes do nazad, jer fakat su dosta nisko dole
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

Na prednjem djelu je najniza tacka, kako idu prema nazad sve je visocije, tu cu nesto skontati da ih podignem..
 

IGY

Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

ma ja bolje nego da sta sj*es, toliko to slazes sve i nemoj da ti cijvi od vode pokvare snove
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

Edo drama projekat ovo ce ici kaoticno aBd a za podizanje cijevi,sto ne upotrij*is one plasticne bijele nosace za cijevi za centralno grijanje,ima ih raznih velicina,pa nades sebi odgovarajuce,ovako nesto:

 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

heh da je samo to.. Prvo treba skratiti cijev pa staviti koljena od 45 stepeni, da cijevi ranije "motaju" gore prema hladnjaku, da ne idu uopste ovoliko prema naprijed gdje je nisko..
 
Top