Seat Ibiza Cupra

Seat Ibiza Cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
koliko ti je karter udaljen od poda? ako njega gledaju kao najnizu tacku onda ti nesto navari na njega, pa kad drugi varaju varaj i ti. nemoj vazda biti postenjacina
 
Član
znaci nova auta moraju poskidati zastitu ispod motra da bi se vidjeo karter....

ja nisam styler i nikad me ta grana nije zanimala, najvise zbog korigovanja pravilnika na licu mejsta, govorim uopsteno ne samo o ovom slucaju konkretno.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
znaci nova auta moraju poskidati zastitu ispod motra da bi se vidjeo karter....

ja nisam styler i nikad me ta grana nije zanimala, najvise zbog korigovanja pravilnika na licu mejsta, govorim uopsteno ne samo o ovom slucaju konkretno.

izgleda da je tako.

uvijek se korigovalo prema zaslugama tako da se ili nesto mora promjeniti ili odustati od takmicenja
 
mi smo Ivici u Brckom na TS-u dali pehar za najnize auto, kad fakat jest, mada kad ga digne na "vozljivu" visinu, ima auta koja su niza od njega. U Loznici nisu gledali auta na air-u, iskreno i sam kontam sljedece godine ili da odvojimo pehare za static i air ili da nikako ni ne ubacujemo tu nagradu. Sto jest, jest, nije fer prema ljudima koji konstanto voze na 2cm od zemlje da neko ko je na zracnom uzme pehare. Isto mi je bezveze i veliko razocarabja bio ljubicasti kec u Loznici. Dosao je sa bruka sirokim celicarama koje vire po 5cm sa strane i sa gti lipom na bukvalno cenat od zemlje, da bi pred kraj skupa digo auto, stavio ats cup-icu od 6j i sa skinutim lipom napustio event. Bezveze.
 
Član
I ja sam vozio patosiran auto i to je mazohizam sto kaze Suki, robovanje autu i nema uzivanja u voznji osim u ulicama ili na putu gde poznajes svaku rupu ili neravninu. Preko tramvajskih sina te zaboli kad moras da predjes, a drugi vozaci ti ... sve po spisku iza, ali totalno ih razumem. I ovaj auto je nizak, ali u granicama normale, i nikad vise ne bih isao nize od toga osim na airu. Svako ima svoj stil i ja se u to ne mesam, najbolje je da vozi ko kako voli i svi srecni i zadovoljni ;)

A sto se cupre tice, nema dalje auto je do 00 ;) Video sam i tog corrada sa air ride-om u NS, opasan je.
 
Član
nema sta cilj svakog takmicenja je da u momentu kad nastupas das sve od sebe i tu bi trebao prici biti kraj.
Sta je koga briga jel takmicar karao ruznu kurvu, jeo masnu hranu i opijao se dan prije.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
nema sta cilj svakog takmicenja je da u momentu kad nastupas das sve od sebe i tu bi trebao prici biti kraj.
Sta je koga briga jel takmicar karao ruznu kurvu, jeo masnu hranu i opijao se dan prije.

:cool::cool::cool:
 
Član
Ja sam samo 4 cm od ceste, i ne miskim time na plastike vec ostalo ;-) kome smeta da vozi iza mene nek me obidje ako moze...
Nego gdje ode stara karambolka ????
 
Član
Koje vi budalastine iznosite i svaki se dan cudim u sta se ovaj forum pretvara,registrovani ste svi da pokazete svoj trud i svoju zelju i snove i da ih prenesete u realnost to jest na "auto" i da svi zivite jedan odvojeni zivot od briga i sta ja znam cega inace zivot zvani TUNING!!!! Ovdje ste svi u temi Cupre a ne da iznosite svoja misljenja za koje vas niko nije pitao,inace slazem se sa oba posta i sa oba clana,sa Sukiem i sa Erolom ali kakve to veze ima kad se svi isto slazu sa obojicom svjesni toga ili ne,dakle boli nekog ku...c za tim,Ivice imas unikatno auto i samo svjesni i "odrasli" ljudi mogu da vide i razumiju tvoj trud i pare i zivce koje si ulozio,to vam govori momak od 20 godina koji voza krsa i svako jutro se ustane i sa osmijehom gleda i sijeda u svoje auto i osijeca se sretnim makar i tablu prebacio na drugo mijesto na braniku jer za njega izgleda lijepo,ugodna noc i molim ban ako sam ista skrivio ili nesto ruzno rekao ili uvrijedio nekoga jer znam da istina najvise pogadja ali samo ona vrijedi.Laku noc
 
-Suki- je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
ah sta da se radi, u stajlu nema drugog nacina nego preko sudija. Tako je, kako je.

I ja nisam nista reko da je spustanje auta pred sam skup krsenje pravila, samo kazem da je meni, licno, to bezveze.

To ti valjda dodje kao odvrtanje turbine na dan rejsa na 1.4 bara, a daily se puse na 0.7, cak jos bolje porednje mi dodje dovlacenja auta na lubudici.
Jednostavno ima nesto puno draze, zanimljvije i respektabilnije kad je auto isti i na dan takmicenja i svaki dan. What you see is what you get (otprilike) :)

daj erol to su ciste gluposti i predrasude,zagovaras i branis svoj nacin upotrebe auta.
ja bi imao auto na labudici za SR i druge sportove da mogu ali nemogu, i nemam nista protiv ljudi koji odvrcu turbo na rejsu, kakav je to stav molim ja tebe, isto da se ljutis na boksera koji na dan meca ima tacno 90KG a dva dana ranije imao 93....msm dajte budite objektivni i realni.

Jbg ja sam na rejsu bio bez sjedala, jedam to mozda papak, prevarant i manipulator u tvojim ocima ?

ja nebranim ni ivicu ni nikog i totalno sam nepristran, evo i sa tbom sam dobar i clan sam ak49 kluba ali se neslazem sa nekim stavovima i to otvoreno kazem.

Da budemo iskreni, svi bi vi bili na Airu da mozete... i da budem licno iskren vise podrzavam air nego svakodnevno guljenje poda i asvalta bez ikakve potrebe, to je cisti mazohizam prema sebi, autu i svojem dzepu a da nekazem koliko ometate normalan tok saobracaja, ja sam za tobom osijedio kroz brcko kad smo isli na primopredaju majica, meni kao ljubitelju automobilizma to dize pritisak a mogu misliti kako na to gledaju normalni svakodnevni ucesnici u saobracaju u svakodnevnoj borbi sa obavezama i borbi za egzistenciju.

Licno sam na najnizim oprugama sta postoje, kompenzovao sam to vecom colazom i debljim gumama i vozim se bez problema.

trebamo svi malo izaci iz filma, umiti se hladnom vodim i priznati si neke stvari.

Evo zadnji post od mene, bas pretjerasmo u temi gdje nije mjesto, admini, moderatori, drugovi moji, izbrisite sve postove nevezane za cupru, kad se tema o ovom malo stisa.


Slazem se ja Suki s tobom. Nisi me razumio, ne smatram da je krsenje pravila i ne zamjeram nikom, samo kazem da mi je draze vidjet auto koje je isto svaki dan, nevezano dal je na takmicenju ili ide po brasno i mlijeko.

I ja kad sam rejs vozio nisam imao nista osim vozacevog sjedista i table unutra, ali mi je uvijek zelja bila da mi je auto full slozeno unutra i vani i da i dalje pravim jebana vremena. Nazalost, to cerupanje mi je bilo neophodno jer mi je auto tada vozilo niskih 15. Onako otezan dizalo je vrijeme za 0.2s

A za air, rekao sam i ja da mi je zelja i da imam viska koju milju, istog trena bih ga uzeo, al se nema, pa se mora deverat na gewindama, a sto Kile kaze, kome smeta iza mene da se vozi, slboodno nek me obidje. Ne mislim pri tom na tebe onaj dan i izvinuo sam ti se kad smo stigli na odrediste :D

A za onog keca iz mog prvog posta, da si vidio uzivo transformaciju i ti bi se sjebo. Dolazi kecina nabrijana, tu su celicare 10j, et -15, lip do poda, kraj dana, kec odlazi na jadnim cup-icama od 6j, et35, naprijed skinut lip, ko kozica. Kad vec poredis boksere, zamisli dolazi prespreman fajter, 90 kila ciste misicne mase, jebenog pogleda i stava, odlazi pognut, ispuhan, nema u njemu 60 kila zive vage. Razocaranje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top