Seat Ibiza 6l...

Seat Ibiza 6l...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako ljudi u pitanju je ibiza kao kod ivice mislim ta serija samo sto nije cupra ... Koji dijelovi idu na nju sa kojeg auta... trazio sam nesto po google svi nesto bezveze pricaju npr zanimaju me sportske opruge tesko naci za ibizu jel godi neki dijelovi sa nekog VW ? U petak treba da zamjenim focusa za ibizu abd pa zat me zanima
 
Član
negi govore sa golfa neki sa pola :D ipak cu da cujem koji savjet od Ljudi koji vozaju seata
 
Administrator
evo kolega sa foruma prodavao opruge
http://www.pik.ba/artikal/1306198/weitec-opruge-polo-ibiza-fabia/ i tu pise za koje su modele :)
 
Član
znam da dosta djelova je isto na ibici fabji i poiu 9n(okonja), sto se tice mehanike, mozda da nades autodatu..
 
Član
polo i fabia kao sto rekose,uzmi gewinde jer kad tad ces ih uzet,koji motor?
branike neces nigdje naci,mozda od FR-a,od cupre neces ih naci u radijusu 300km sigurno,jer i po Hrv se traze,rijetki su...
farove i stopove trazi vani nekud....
to znaci da si uzeo auto sto ne lici na golfa 2 gdje ima djelova na svkom cosku :D
 
Član
Motor je 1.9 131 ps cipovan je
branik prednji sam nasao kao kod tebe 150 € farove 250 € stopove 250 € zadnji branik nigdje nisam nasao ali moze se to odraditi ali druze ne vjerujem da cu ga sredjivati ne isplati mi se samo cu felge staviti kakvev 17-ke ili 18-ke ima folije crne xenone muziku jaku... mozda samo prednji branik kupim .. ili ako me djavo navrati... Onda cu ga raditi ... jer imam u planu abd uzimati audi a6 ili bmw 5 .. tako da nevjerujem da cu ulagati
 
Član
ode focus jer makar opet u TZ osto da ga vidjam a za seata sam ti reko dzaba ulazes nabaci mu felgice i vozi a folije ima i jos crn samo da ubodes sa felgicama i milina bogami....;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ode focus jer makar opet u TZ osto da ga vidjam a za seata sam ti reko dzaba ulazes nabaci mu felgice i vozi a folije ima i jos crn samo da ubodes sa felgicama i milina bogami....;)


ma vidjati ces ga sigurno... samo felge idu na seata ima i neku muziku jaku pravo i malo cu se igrati sa carbonom abd sutra cemo sve zavrsiti....pa cu ga postaviti na bhtuning
 
Član
muma jel u pitanju ona ibiza sa pika, ona neka tamnija siva boja, ako je ta i meni je zapala za oko, auto je san snova, mislim zbog motora:)
 
Član
ee nije ta svicarska i meni je zapala za oko preko 150 konja dizelka bas se nema nista na njoj raditi ali i ova mumina je super sva crna jos kakve felgice sa crnim detaljima i mozes u rusku mafiju....;)
 
Član
ArminM ... nije to ta ova je crna :

Soffa brate... znas i sam da volim crnu boju sjecas se astre Fulll Crna
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top