Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

RED THUNDER je napisao(la):
Ma prejako je ispalo, odlicno odradjen posao! Svaka cast, nemam rijeci!!!!!

Ps: ali opet ti sestra vozi bolje auto od tebe :D:D:D

hvala ;)
P.S.pa dobro vi honda driveri se pazite :cool::cool::cool:
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

ooo pa super je ispalaa.pravo mi se svidaa..nemam rjecii..samo naprijed...sad reci jel bolje ovo nego jedna muzika u autu..kad povecas mnogi ce neke komentare lose davati po gradu..a ovako kad prodes..svi ce se okretati za tobom,,i pitati koje je ono autoo..:icon_smile:

samo naprijed..;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

trebao si znak sa gepaka ukinut

ostatak no comment :icon_eek:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

RESPECT momak iz kojih Tuning novina si ovo skenirao, ovo auto nije iz BiH :cool:

Brate nema dalje !!!

još samo neke distančice nazad, možda 10mm i ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

:icon_eek::icon_eek:
damn,premocna je,stvarno sam ostao bez texta...ja ne bi nista dirao...osim sto bi kupio par kila krpa,da je mogu stalno brisat:cool::cool:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

Dottore je napisao(la):
RESPECT momak iz kojih Tuning novina si ovo skenirao, ovo auto nije iz BiH :cool:

Brate nema dalje !!!

još samo neke distančice nazad, možda 10mm i ;)

Nasao mu ja par slikica :icon_smile:
ima neke slicnosti zar ne :D
2rr6k3a.jpg

2hfmhvo.jpg


ibiza2.jpg

image00156.jpg


al samo slicnosti boje :icon_smile:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

To IGY, extra odradjeno, meni tesko ugoditi, ali mi se svidja pravo ;), nadam se da cu te vidjeti na SR-u ove godine, pa da se to bolje pogleda :D, znas da ces je redovno morati prati ako zelis da blista, RCat to najbolje zna :D, razmisli o zastitnim folijama, znas da niko ne voli kamencice, a to bi ti ustedjelo dosta novca, a ne primjete se nikako na autu ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

svaka cast!! auto je bonbonaa!! pozz iz Viteza!!!!!!!!!!
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

jos da je zatamnis i bombona :icon_biggrin:
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slika iz komore i zavrsetak radova

black_devil je napisao(la):
ooo pa super je ispalaa.pravo mi se svidaa..nemam rjecii..samo naprijed...sad reci jel bolje ovo nego jedna muzika u autu..kad povecas mnogi ce neke komentare lose davati po gradu..a ovako kad prodes..svi ce se okretati za tobom,,i pitati koje je ono autoo..:icon_smile:

samo naprijed..;)

ma jebes muziku, to bi bila muzika samo za takmicenje, znaci imao bih brdo muzike koja bi kuci stajala i cekala takmicenje, a ovkao imam ovu ljepoticu

gaga je napisao(la):
trebao si znak sa gepaka ukinut

ostatak no comment :icon_eek:

pokusavali smo, ali nismo nasli bolji nacin, da sam kitaovao plastiku popucala bi od muzike, isto tako da sam je vario na ovom mjestu opet bi se isto desilo, jbg sta je tu je, mogu njega skinuti ali onda mi ostane crna kocka u sredini, ofarbacu i njega u bijelo pa jbg

Dottore je napisao(la):
RESPECT momak iz kojih Tuning novina si ovo skenirao, ovo auto nije iz BiH :cool:

Brate nema dalje !!!

još samo neke distančice nazad, možda 10mm i ;)

hehe hvala, bice distance nazad 1.5 cm max, a novin :icon_smile:
hmm eto rece kile on je nasao sliku ove sto je naveo, ali kao sto se vidi smao je kombinacija boja ista, po meni moja ljepsa :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

SamiRX-8 je napisao(la):
To IGY, extra odradjeno, meni tesko ugoditi, ali mi se svidja pravo ;), nadam se da cu te vidjeti na SR-u ove godine, pa da se to bolje pogleda :D, znas da ces je redovno morati prati ako zelis da blista, RCat to najbolje zna :D, razmisli o zastitnim folijama, znas da niko ne voli kamencice, a to bi ti ustedjelo dosta novca, a ne primjete se nikako na autu ;)

uh znam kako je, prao je juce oko 2 kad sam je uzeo, i sinoc je odem malo saprati, da se blista :cool:

mario_vts je napisao(la):
svaka cast!! auto je bonbonaa!! pozz iz Viteza!!!!!!!!!!

hvala, pozz Vitezu:icon_smile:

emir_89 je napisao(la):
jos da je zatamnis i bombona :icon_biggrin:

bice i folije nekad, kad malo stanem na noge, sad jbg troska je sve :)

a sad koja slikica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top