Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   09.07.08

vidio sam te jucer u Boljakovu kad je bio onaj udes, Ibiza je prelijepa pravo, samo si muziku smanjio na tek toliko da se nesto osjeti.... :)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   09.07.08

Bocky je napisao(la):
vidio sam te jucer u Boljakovu kad je bio onaj udes, Ibiza je prelijepa pravo, samo si muziku smanjio na tek toliko da se nesto osjeti.... :)

ne mora uvijek ni biti do kraja :D:D:D
 
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   09.07.08

super nema sta i sto mi se NAJ VISE svidja jeste to da nisi sve "skrkao" odjednom vec korak po korak i to postujem
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!! 09.07.08

Davor_ je napisao(la):
super nema sta i sto mi se NAJ VISE svidja jeste to da nisi sve "skrkao" odjednom vec korak po korak i to postujem

naravno, isao sam na to da imam sve novo, i da svaka komponente prate jedna drugu, od struje, kablova, pa na dalje ;)
 
RE: Seat ibiza UPDATE!!!   09.07.08

Eh drug, jako, jako lijepo, ma svaka cast, najvaznije je da nema fuserenja i vidi se da se sa srcem radilo. Zelim ti srecu na takmicenjima i nadam se da ce i sudci prepoznat tvoj ulozen trud i da ce biti pehara... ma sta nadam se, bit ce sigurno a vjerujem da ce se svi slozit sa mnom...
ako nece, ja cu ih slozit...hehehe
Svaka cast drug, odlicno odradjen posao, pedantno i precizno.
 
Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!! 09.07.08

Muzika je prekrasna,i kvalitetna nema sta.Samo zamaskiraj te kablove ,ili okreni pojacalo,nemoj da se tako vide.Izgubices bodove na stylingu zbog toga,a bilo bi steta.
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza UPDATE!!! 09.07.08

Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Eh drug, jako, jako lijepo, ma svaka cast, najvaznije je da nema fuserenja i vidi se da se sa srcem radilo. Zelim ti srecu na takmicenjima i nadam se da ce i sudci prepoznat tvoj ulozen trud i da ce biti pehara... ma sta nadam se, bit ce sigurno a vjerujem da ce se svi slozit sa mnom...
ako nece, ja cu ih slozit...hehehe
Svaka cast drug, odlicno odradjen posao, pedantno i precizno.
i ja se iskreno nadam da ce biti tako, ipak kao sto rece i sam, nisam fuseruio i isao sam polako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top