Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

evo mali update

naprijed skoro pa gola

33urj13.jpg



pa montiran spojle, i stavljena karambolka cisto da vidim kako je nisko naprijed
i mogu reci da sam zadovoljan

2lurltg.jpg


poskidano dosta toga, i tu na sjedistu su neke felgice, koje se isto farbaju :D


xfrh8x.jpg


i za kraj ono sto me muci, ona plastika nazad, strah me da ako je uradimo da bude kako treba ne popuca plastika nekad kasnije, sto od vremenskih uvjeta, sto od muzike, koja ce biti
razmisljao sam da je ne vracam nikako, nego da ove obline malo popeglam, ne da zatvaram gepek, nego samo ovako ostaviti, ako ne skontam nikakvo drugo rijesenje

sobi53.jpg
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

19:04 a nidje slika...c.c.c.c neozbiljan si IGY buraz :icon_rolleyes::lol:

EDIT: Grrrr, taman ih uvali pola sekunde prije mog posta.....fino buraz, ovo se zove Casper look ;)

sto se tice gepeka, moze sostaviti ovako, ili jos bolje da ga suzis na prostor koliko ti treba za regu...onda je fino gladak, ali opet nije ogoljen ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

pravo je neozbiljan
igyyyyyyyyyyyy ba sta je sa slikama
kasnissssssssss

ishhhhhhhhhhhhhh
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

moj prijedlog za gepek: poravnjaj sve ovo, samo ostavi dio za tablicu. znaci sve da bude ravno u nivou stopova i gdje tablica trenutno neka ostane ovako uvuceno ;)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

ersane evo slika bolan tu su ;)

death ne znam za to ravnanje, nasao sam par slika na netu i nije mi nesto
ako nista ne skontam ostavicu ovako, ili cu stavti plastiku i riskirati:icon_cry:
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

neznam vala teska odluka sto se gepeka tice, to ces morat malo smozgat nesto .... a sto se inace radova tice, sad zasad sve super, samo nastavi i svaka ti cast ovo je ipak nesto sto ce ti upotpunosti promjenit auto .... sretno igy i sve najbolje ;) ....
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

ostavi gepek ovako nemoj nista zatvarati
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

Danas - sutra će ti ispucati kit, a tu će trebati dosta kitovanja ako skineš plastiku ... dako da do not remove ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

Dottore je napisao(la):
Danas - sutra će ti ispucati kit, a tu će trebati dosta kitovanja ako skineš plastiku ... dako da do not remove ;)

Sto kaze dottore,vremenom ce ispucat kit pogotovu zbog muzike ako si mislio radit nesto jace,sve dobro prokontaj pa onda na posao......pozzzzzz ;)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

Dottore je napisao(la):
Danas - sutra će ti ispucati kit, a tu će trebati dosta kitovanja ako skineš plastiku ... dako da do not remove ;)

nisam ni mislio kitovati nista, ni zatvarati, nego ostaviti ovako, samo ove neke neravnine da se popune
mada ipak vratit cu plastiku nazad, pa ako nista staviti znak nazad opet jbg
bar ce biti u bijelom sve
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

Death_beat je napisao(la):
moj prijedlog za gepek: poravnjaj sve ovo, samo ostavi dio za tablicu. znaci sve da bude ravno u nivou stopova i gdje tablica trenutno neka ostane ovako uvuceno ;)

debeli potpis
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

Ma samo ofarbaš plastiku i mislim da nema fule,ako bude problema onda drugačije uraditi i zdra'o !
 
Početnik
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

Schumi je napisao(la):
Ma samo ofarbaš plastiku i mislim da nema fule,ako bude problema onda drugačije uraditi i zdra'o !

potpis! sve ostalo je prevelik rizik, i nema nazad ako ne bude valjalo..
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY par slikica prije farbanja

de bolan imas li gdje na compu kakvu finu sliku zadnjeg kraja..da probamo u photoshopu tvoje ideje, pa vidi jbg.tako bi bilo najbolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top