Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY  

IGY je napisao(la):
nisam, one slike sto imaju u onoj temi to su sve slike na onim felgama
kako se pokvarila u ponedeljak nije mi do men a ne do slikanja

kako se pokvarila camera jel ? :icon_sad:

jbg ja svoje ne skidam pa gorilo :lol:

ionako ga sad ne vozam, samo kad je lijepo vrijeme, koji krug, pranje i opet garaza :icon_redface: ako se bude ikad prodavao bice puno para hehe
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY  

nije se kamera pokvarila
nego ibiza, proletio kroz baru i od tad problemi
prvo nije mogla upalti, pa kad je upalila trzala, i stala opet
pa onda ocistio sve, kablove, svjecice izvrato cistio vratio i opet isto
odo ujutru kod majstora pa nek vidi sta je
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY

znam ja sta se pokvarilo, znam ja sta se pokvarilo :D












SeJat se pokvario hehehehehe
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY  UPDATE!!!

Evo kako odavno nije bilo update, jedan malo veci
Stigle opruge crvene, od novije cupre, tako da na proljece ide dosta nisko ibiza, zatim sam se ponovio sa muzikom, malo se poradilo na prednjim sistemima zvucnici GZTC 165T, i pojacalo GZTA 2.150 MK2
zatim su dosle nove felge, 16 sa gumama 205/45
nako0n toga sam se potrudio malo i uz pomoc jarana napravio panele za ibizu, doduse nisu jos gotovi ovo sto cete vidjeti je prvobitna verzija, i presvuceni su mokom, dok na proljece ide finalna verzija i farbanje u boju auta
u medzuvremenu je uradzen i mini servis, promjena ulja (Hvala Madzidu i texacu), zatim nove svijecice, uljni filetr, zracni filetr, kablovi od svjecica, razvodna kapa, te finger sve je to marke BOSCH
P.S. da ne bude pitanja sto zice vise kod panela, i sto je skretnica onako ruzno postavljena to je samo privremeno sve ce se to kasnije uklopiti kad se bude farbalo ;)
evo par slika

efrmvo.jpg

v6n1jl.jpg

13yq7ia.jpg

25p5nvc.jpg

raokxs.jpg

2u8l3dz.jpg

iwnbbm.jpg

14alkrk.jpg

bgb41f.jpg

1z3ypfa.jpg




i za kraj, par pehara sto sam prikupio tokom ove sezone, i nesto od prosle godine, max rez na db 147.4 prvo mjesti u BiH u klasi street B i drugo mjesto u generalnom plasmanu svih klasa za sezonu 2008.
xpvh1v.jpg
 
Legend
RE: Seat ibiza projekt by IGY  UPDATE!!!

fino igy,vidim radi se i kod tebe nesto,felge su se lijepo uklopile,jos opruge i ibiza ko bombona.
 
Početnik
RE: Seat ibiza projekt by IGY  UPDATE!!!

ja sad tebe nista ne kontam :S zar ovo auto nije na prodaju ili je ono bila neka shala, trik, vic. zajebancija kako god hoces nazovi...?
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY  UPDATE!!!

Default je napisao(la):
ja sad tebe nista ne kontam :S zar ovo auto nije na prodaju ili je ono bila neka shala, trik, vic. zajebancija kako god hoces nazovi...?

bila pa se predomislio, jbg spucala me neka luda
 
Početnik
RE: Seat ibiza projekt by IGY  UPDATE!!!

IGY je napisao(la):
Default je napisao(la):
ja sad tebe nista ne kontam :S zar ovo auto nije na prodaju ili je ono bila neka shala, trik, vic. zajebancija kako god hoces nazovi...?

bila pa se predomislio, jbg spucala me neka luda

drago mi je da si se predomislio dosta je ljubavi, truda i "papirnih" sredstava ulozeno u auto... nastavi dalje ovako... sretno ,)

+ Reputacija zato sto si se predomislio :)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY  UPDATE!!!

Default je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Default je napisao(la):
ja sad tebe nista ne kontam :S zar ovo auto nije na prodaju ili je ono bila neka shala, trik, vic. zajebancija kako god hoces nazovi...?

bila pa se predomislio, jbg spucala me neka luda

drago mi je da si se predomislio dosta je ljubavi, truda i "papirnih" sredstava ulozeno u auto... nastavi dalje ovako... sretno ,)

+ Reputacija zato sto si se predomislio :)
hocu naravno, hvala, ima jos dosta toga u planu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top