Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY   UPDATE!!!

To je samo jedan dio sto je uradzeno, ostale slike i sta je odradzeno tek poslije SR-a Modrica
nesto se cackalo oko struje u autu, provuceno je jos kablova, struja je pojacana, ali nisam jos stigao zavrstiti, tako da finaln slike idu kad bude gotovo
152hmrn.jpg
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY   UPDATE!!!

slazem se sa JD-ijem ,ne stoji i jedno i drugo!

inace,super igy,nek si se rijesio onih uzasnih farova.samo mu je jos to trebalo i... da,nadam se da ces uskoro prelakirati onaj dio na zadnjem braniku,to te jos jebe (osim ako nisi vec):)
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY   UPDATE!!!

JD. je napisao(la):
uuuu predobri, drugo auto sad ;)


samo se odluci, ili prstenovi ili diode, nikako i jedno i drugo ;)

vidicu veceras kako sta svjetli, pa cu odluciti, ali posto meni nije probloem nista oko struje, najverovatnije da ce biti dva prekidaca, pa malo diode malo prstenovi:D
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY   UPDATE!!!

erol_brcak je napisao(la):
slazem se sa JD-ijem ,ne stoji i jedno i drugo!

inace,super igy,nek si se rijesio onih uzasnih farova.samo mu je jos to trebalo i... da,nadam se da ces uskoro prelakirati onaj dio na zadnjem braniku,to te jos jebe (osim ako nisi vec):)

nisam jos, ali neka ga radi uroka nek stoji
mozda nesto zamazem onako tek toliko da se ne vidi, ali imam u planu na proljece prelakirati je, ista boja samo malo vise perle ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY   UPDATE!!!

Extra druze ... drugo auto sa ovim farovima

Samo, kao sto vec rekose, nikako i diode i prstenovi ... napravi te prekidace, pa imaj i jedno i drugo
 
Legend
RE: Seat ibiza projekt by IGY   UPDATE!!!

Sminka sminka, svidja mi se mnogo. Ja imo prastaro auto, za Audija 80 nikad nikakvih farova, sad kupio nova kola, i opet nema nikakvih farova :(
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY   UPDATE!!!

mtopic je napisao(la):
Extra druze ... drugo auto sa ovim farovima

Samo, kao sto vec rekose, nikako i diode i prstenovi ... napravi te prekidace, pa imaj i jedno i drugo

bice, samo polako, farovi stigli u 13:30 danas a vec montirani u 14:00 po onoj vrucini i sparini:icon_smile:
sutra ide razdvajanje jednog od drugog:cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Seat ibiza projekt by IGY   UPDATE!!!

Vidjeo sam uzivo, cekam noc da vidim i to :)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY   UPDATE!!!

Auuuuu Pichvajzu sto su fino legle.... Svaka cast ;)
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY UPDATE!!!

daki je napisao(la):
Sminka sminka, svidja mi se mnogo. Ja imo prastaro auto, za Audija 80 nikad nikakvih farova, sad kupio nova kola, i opet nema nikakvih farova :(

OFF: Zato sad ima za Audija:Dmoje su se sjetili poslati nakon 7 mjeseci
:icon_arrow:Igy farovi su extra
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top