Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

sad je mjera
hajd napravi koju fotku a da ti tockovi nisu namotani nego da ravno stoje, tad auto djeluje nize, jer kad su namotani imas ovu vewliku rupu pa se ne vidi fino;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

Ispalo je za 10, sve pohvale :)
A ta crna kombinacija oko tablice mislim da bi sjela extra jer su i stakla crna kao i dosta detalja na autu i stavi sjajnu crnu, moje neko misljenje...
 
N

nenad

RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

Vidio sam danas auto na brcanskoj, prej*eno izgleda :cool:
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

Perverzija ........ slozio si je zaista za 10! Svaka cast na izboru i auta i boje i detalja, felgi, opruga, massive RESPECT :cool:
 

DSA

Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

pike, jesil odradio na onaj fol, koprivnica - županja? povrat pdv-a itd...jesil platio kod nas porez? Kolko te izašlo sve, krajnja cijena?
 

JD.

Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

ja ne bi farbao to nazad jer vec imas ove velike crne plastike bice to presareno onda ...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (legle i opruge...)

znaci autobusnja.hr je zasluzan za opruge... poslali su mi u zupanju u postanski ured na moje ime opruge... ja sam ih podigao i platio 1200 kn pri pouzecu... znaci negdje oko 330 km + trosak puta jedno 25 km + 50km postavljanje jbg i taj sport oko 400 km al nije strasno... pri povratku sam ovjerio racun na hrvatskoj granici i taxfree obrazac koji cu poslat u ponedjeljak nazad u koprivnicu i oni ce mi vratit 23% pdv-a od 1200 kn cijene... nas pdv nisam platio...

image0056a.jpg

image0055k.jpg



evo igore slike prednjeg kraja... znaci sve je na maxx spusteno djeluje kao da gewinde imam...

zlajaaa je napisao(la):
mogu ti ja uraditi u PS-u, šta treba?:icon_smile:;)

da mi uradis moj zadnji kraj u ps-u al na foru ovog fr branika da mi ofarbas moj u crno... al sa i bez ove crte kao prekid ove crne boje izmedju lipa i onog oko tablice...

seatibizafr2010800x600w.jpg


seatibizacupra2009800x6.jpg



nesto ovako... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top