Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge su tu...)

danas ja s Amerom, kaze stigle su mu felge.....vidio sam te u prolazu kod mupa, super izgleda
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge su tu...)

jesam reko da ce joj sjesti felge ko budali samar,,jedva cekam da je vidim na oprugama,,ovako mi izgleda ko lada niva:D:D
 
Super Moderator
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge su tu...)

ma ne diraj stopke niposto
mozda ih potamnit sekundicu ono ali druge stavljati niposto
felge predobre a auto mi se sad svidja nenormalno
vidio sam par ibiza ovih novih i stvarno mi odvratno auto izgleda ali sa ovom karambolkom, ovom bojom, pa zatamnjena i s ovim felgama je mrak
pozuri s oprugama da vidimo kako ce da cucne ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge su tu...)

brate imam 2 km u dzepu i 10 km u rezervaru :)) rodjendan 14.04. porucio sam svima da mi ne kupuju nish neg u parama da mi daju i nadam se da ce mi to pokrit opruge i montazu :)) znaci tu je to u 10-ak dana jer me cekaju u hrvatskoj vec opruge samo da ih platim... :)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge su tu...)

bit ce za rodjendan da pocastim raju al ako ima kakva kafana do 1 km pica :))
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge su tu...)

evo napokon lijepo vrijeme i operem auto...

image0033c.jpg

image0029l.jpg

image0032t.jpg



jos nisam uplanirao shta da radim sa kljestima i dobosima... nazad ce dobos 99% u lak crnu boju da se stopi s felgama... a naprijed ne znam dali da kljesta farbam u narandjastu boju auta ili i to u lak crnu... ???

ovih dana kad ugrabim vrijeme skidam okvire za tablice i table idu sa obostranom ljepljivom trakom na auto bez okvira... a evo i ovdje se vidi kako je skinuta oznaka ibiza...

iza opruga sljedi fr maska prednja i antena od g5 sporline... pa dalje ko zna...
 

DSA

Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge, slike)

Kliješta farbaš u boju koju preferira seat, a to je crvena, kao na ovoj CUPRA R

6e9f1ac4.png
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge, slike)

nemam nishta crveno na autu sem osvjetljenja radia :D malo ce mi to bit kao da je palo s marsa na narandjastu boju...
znaci il narandjasta kao boja auta pa da probam ubacit i seat crna slova na kljesta il da ih ofarbam u crno i bijela seat slova...


btw. ibiza cupra i fr imaju siva kljesta...

Seat-Ibiza-Cupra-2009-4.jpg
 

DSA

Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge, slike)

idi onda na sivu, poslušaj me
drži se samo onog što fabrika preporučuje, jer ćeš pogriješiti sa raznim experimentima
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (felge, slike)

ma nebih sivo vec mi je sivo pa ruzno izgleda... nije problem kad neko pogrijesi to se da ispravit problem je kad ni ne proba... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top