Seat Ibiza 1.9 TDI

Seat Ibiza 1.9 TDI

Evo jos malo::cool:

SDC10850.jpg


SDC10848.jpg
 
Sad mi je auto lakse 100 kg...:lol:
SDC10862.jpg


SDC10856.jpg


Da li neko slucajno zna gdje da nabavim downpipe sa decatom neke bolje marke (milltek i sl.) ili da narucujem preko neta?:D
Jos me interesuje kakav je zvuk tdi-a bez lonaca?

Evo jedna za kraj:
Photo058.jpg
 
Član
bice kod Madzida u Shopu na Anexu,mozes ga kontaktirati preko foruma nick Iceman,i reci mu sta ti konkretno treba i bice sigurno dobavljeno ;) a inace Ibiza je preljepa :)
 
Član
eh fak i ja imam sve od carbona unutra,kopiras me :lol: cuje se ko traktor....govorim iz iskustva.....
 
Član
ako bude onako ko sto smo pricali za auspuh....:icon_biggrin: ce da bude drama... :cool:

a downpipe naruci sa net.a, ionako i ove radnje narucuju isto
 
Početnik
powerstrip je napisao(la):
Sad mi je auto lakse 100 kg...:lol:

Da li neko slucajno zna gdje da nabavim downpipe sa decatom neke bolje marke (milltek i sl.) ili da narucujem preko neta?:D
Jos me interesuje kakav je zvuk tdi-a bez lonaca?

Evo jedna za kraj:



Milltek abcat bez Downpipea za tvoj auto kosta 713 EUR-a,

downpipe Millteek i hi flow cats te ostali info na PM...

osim millteka bi ti preporucio jos da zraknes i Basstuck ili FOX

i ne narucujem sa Interneta nego iz tvornice , ali tvornica je u Engleskoj i ne dovozim ga zastekanog u gepeku nego platim sve carine, poreze, spedicije i slicno...


P.S.

prva iduce stvar koju bi trebao uraditi jeste da malo auto prizemljis , ovako izgleda kao da ces s njom preko balvana gaziti....

i kako to mislis mapa " oko 130" KS ??? to je utvrdjeno odokativno ??

mapu si sa ebay-a ubacio u auto ??
 
muha je napisao(la):
Milltek abcat bez Downpipea za tvoj auto kosta 713 EUR-a,

downpipe Millteek i hi flow cats te ostali info na PM...

osim millteka bi ti preporucio jos da zraknes i Basstuck ili FOX

i ne narucujem sa Interneta nego iz tvornice , ali tvornica je u Engleskoj i ne dovozim ga zastekanog u gepeku nego platim sve carine, poreze, spedicije i slicno...


P.S.

prva iduce stvar koju bi trebao uraditi jeste da malo auto prizemljis , ovako izgleda kao da ces s njom preko balvana gaziti....

i kako to mislis mapa " oko 130" KS ??? to je utvrdjeno odokativno ??

mapu si sa ebay-a ubacio u auto ??

Ja cu vjerovatno uzimat downpipe i onda cijev do kraja.
Mapu je stavio prijasnji vlasnik i imam certifikat, pise 131 pa zato oko 130. I da je stock meni ternutno nije bitno. Na ljeto se ide u Germany da se urade neke stvari ili uzme drugo auto...:D
Ovo oko visine se slazem, ali se moram trenutno parkirat po trotoarima tako da za sada od spustanja nista...
 
Član
powerstrip je napisao(la):
Felge i retrovizori idu na farbanje u bijelo sto znaci da necu ic na neon zelenu ( jer ima vec dosta auta sa zelenim felgama:icon_mad:).

ja kazem fino ostavite zelenu zelenima hehehehe:D
 
Član
ja ti kazem nemoj stavljat cijev do kraja ima da se dere nenormalno.......IMO sam i znam sta pisem.imo sam i samo kat pa cijev,pa samo zadnji lonac.......
 
Top