Seat Ibiza 1.9 TDI

Seat Ibiza 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza TDI TUNING

sad kad gledam malo ovaj zadnji branik remeti sve:icon_sad: ne ide mi baš uz ostali bodykit, i malo je auspuh upao unutra, ostalo sve 10ka:icon_biggrin:
 
Član
RE: Seat Ibiza TDI

aldintdi je napisao(la):
stallion je napisao(la):
za gewinde max RESPECT ;)

Nek si me i ti u necemu podrzo...!!!... sala mala.........

milanelo je napisao(la):
Svaka cast, sad je predobra, pravo si je prizemljio...;)

hvala.........abd dolaze i novi pragovi nizi............:pranje:



Uvijek sam bio iskren, bolje to nego da lazem ;) Ali ipak svaka ti cast na trudu i ulaganju, radis velik posao i to je za jos veci RESPECT, a boze moj stilovi i ukusi su razliciti, kao i karakteri ljudi ..... to se ne treba ni komentarisati.

Samo jedan savjet, sta god da radis trudi se da kvalitet bude sto bolji, jer iz iskustva znam da kad zavrsis auto, svi gledaju najsitnije detalje i najmanje greskice, a onda te to pojede :icon_mad:
 
Član
RE: Seat Ibiza TDI

stallion je napisao(la):
aldintdi je napisao(la):
stallion je napisao(la):
za gewinde max RESPECT ;)

Nek si me i ti u necemu podrzo...!!!... sala mala.........

milanelo je napisao(la):
Svaka cast, sad je predobra, pravo si je prizemljio...;)

hvala.........abd dolaze i novi pragovi nizi............:pranje:



Uvijek sam bio iskren, bolje to nego da lazem ;) Ali ipak svaka ti cast na trudu i ulaganju, radis velik posao i to je za jos veci RESPECT, a boze moj stilovi i ukusi su razliciti, kao i karakteri ljudi ..... to se ne treba ni komentarisati.

Samo jedan savjet, sta god da radis trudi se da kvalitet bude sto bolji, jer iz iskustva znam da kad zavrsis auto, svi gledaju najsitnije detalje i najmanje greskice, a onda te to pojede :icon_mad:



tnx:123:

*** Evo i napokon pragovi drugi stavljeni nemam slika puno al je dovoljno i ovo sto stavim ***



zn8m5t.jpg


65zcev.jpg
:majstor:
 

IGY

Član
RE: Seat Ibiza (uradjeni novi pragovi)

vidis sad koja je razlik, sad znas o cemu sam ti pricao :icon_biggrin:
super su sjeli, sad samo jos ono naprijed da uradis i bice za 10 ;)
 
Početnik
RE: Seat Ibiza (uradjeni novi pragovi)

a da zamjenis tu naljepnicu sa strane Eibach springs i stavis ono sto stvarno imas :)

Weitec?K&N,Dectane...

Mozda neki Alpine woofer :)

nisam vidio auto od postavljanja gewindi al sad je dosla sebi , nije vishe racing chicken..

samo naprijed care...
 
Član
RE: Seat Ibiza (uradjeni novi pragovi)

super je ovo, dosta bolji pragovi, kao da su i niži od onih, a šta ti je ovo sa prednje:icon_confused: negdje zakači:icon_sad:
 
Član
RE: Seat Ibiza (uradjeni novi pragovi)

IGY je napisao(la):
vidis sad koja je razlik, sad znas o cemu sam ti pricao :icon_biggrin:
super su sjeli, sad samo jos ono naprijed da uradis i bice za 10 ;)

***vidi se razlika,a za naprijed moram sa senadom da vidim sta se moze uraditi***

muha je napisao(la):
a da zamjenis tu naljepnicu sa strane Eibach springs i stavis ono sto stvarno imas :)

Weitec?K&N,Dectane...

Mozda neki Alpine woofer :)

nisam vidio auto od postavljanja gewindi al sad je dosla sebi , nije vishe racing chicken..

samo naprijed care...

***hvala braca trudim se***

zlajaaa je napisao(la):
super je ovo, dosta bolji pragovi, kao da su i niži od onih, a šta ti je ovo sa prednje:icon_confused: negdje zakači:icon_sad:

ma ja malo ga zakacio,al cu srediti to...
 
Član
RE: Seat Ibiza (uradjeni novi pragovi)

Bolji su, al` su i ovi meni plitki za zadnji nastavak ......... da su jos mrvicu dublji!

Sta mislis o ovim pragovima .......... bili su prvi na mojoj ibizi i puno su dublji, eno ih u garazi stoje!?
 

Prilozi

  • tds.jpg
    tds.jpg
    99 KB · Pregleda: 90
Član
RE: Seat Ibiza (uradjeni novi pragovi)

stallion je napisao(la):
Bolji su, al` su i ovi meni plitki za zadnji nastavak ......... da su jos mrvicu dublji!

Sta mislis o ovim pragovima .......... bili su prvi na mojoj ibizi i puno su dublji, eno ih u garazi stoje!?

extra su ti pragovi.........
 
Član
RE: Seat Ibiza (uradjeni novi pragovi)

...Dali mi iko moze pomoci gdje da nadjem unutrasnje steke niklovane sa vozaceve strane za seata ibizu 2001g.......znaci gledo sam otpade,a u asi je preskupo......
 
RE: Seat Ibiza HELP ME...

hehe seatova boljka :D
ma potrazi po ovim radnjama autodijelova, jeftiniji su od ovlastenih. tesko je naci ovaj model na otpadu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top