Seat Ibiza 1,4 16V

Seat Ibiza 1,4 16V

Član
Seat Ibiza 1,4 16V
Cupra 6k2 mk3

Fabrički podaci
Motor: 1400 cm3 16V
Snaga: 74kW/ 101 HP
Max.speed: 190-200 km/h

Oprema:
-digitalna klima
-boardcomputer
-zračni jastuci(vozač suvozač i u sjedištima)
-recaro sjedišta
-ABS, +diskovi na prednja 2 točka
-daljinsko otklj.zaključavanje
-podesavanje volana po visini i dubini
-el.podizači

Modifikacije koje se rade trenutno.
EXTERIJER
-zadnja karambolka
-prednja karambolka
-pragovi
-7,5x16" et35 borbet felge naprijed
-9x16" et30 borbet felge nazad
-sa fulda 205/45 gumama

Zadnja karambolka mali popravak ispucala bila na par mijesta sprickit bacen uskoro spremna za farbanja.
282p7hg.jpg

Zadnja karambolka drugi pogled.
205yy6q.jpg

Evo ovo je moj mali "Sejo" zao mi je sto ga postavljam na pocetku u ovom stanju ali bice finalne slike :) Al ljep je i ovako :p
15zjua.jpg

Prednji blatobrani radeni sa obadvije strane imao je blaga udubljenja od naslona na navedene.
2eocqcj.jpg

Eh radene su i lajsne bilo je nekih odvratnih crnih crtica izgledalo kao da je popucalo ali ne pa se to uradilo. Zadnji ljevi dio je ocesan bio od zid tako da se i to dalo uradit iznad vrata bivsi vlasnik nije pazio na vrata stub ili sta vec pa se i to udubljenje uradilo.
25akuid.jpg

Eh to je prednja karambolka ne ttreba bad look da bude ljut :p hehe sala.
Sva je bila ispucana tako da se i to radi gituje se radili smo sa polyesterom itd..
m9qafn.jpg

Prednja karambolka drugi pogled.
256z3t5.jpg

Ljevi blatobran. Moze da se vidi i na haubi je bilo skroz blago udubljenje.
2ceqj3s.jpg

Drugi pogled.
11jcg10.jpg

Lijevi far. I on je dotijeran :)
2czr0n.jpg

Nije bad look ali tu je to :) hehe prvo ovako malo pa imam nesto drugo u planu oko farova i haube bice bad look na slijedecim modifikacijama.
16h90fc.jpg

33z45q8.jpg


Eh to je za sad to.
Stalka su zatamljena oko 80% na njemu je vec remus komplet izduvni sistem treba polirat nazad rore sto ce da se odradi isto , na njemu jos imam u planu da promijenim sofer sajbu jer je pukla do pola. To skupa sa ovim radovima. Postaviti navedene felge na njega. Sto se tice boje i farbanja sada nisam imao para da ga skidam i mijenjam komplet samo zelim ujednaciti farbu jer hauba blatobrani i karambolka sve je bilo sareno nije boja kupovana po kodu prije.. :S tako da je oslajfan i matiran jos malo ovih sitnih dorada i spreman je.

Sto bih zelio mijenjat slijedece kada dodem iz inostranstva opet je bad look i fabricki farovi sa xenonima mijenjanje karambolke prednje eventualno zadnje mijenjanje boje u Lambo narandzastu gewinde kozni enterier sa muzikom i slicno.. al o tom po tom sada ce da bude ovako pa cu postavit nove slike kada se zavrsi da onda mozete da kazete da je super :D heheh

VooOozdra raja!
 
Član
Uvek mi se svidjala zuta boja na setu,ibiza leon bas im stoji ;)

A dobra je komb tamna stakla i zuta boja,upadljiv auto u svakom pogledu.

I ovi farovi,nisam ih vidjao na ibizi,dobri su skorz,uklapaju se u pricu sa tamnim staklima.. al me posecaju sa ovim navlakama kao puki sto ima za mk3 ;)
 
Član
Hvala meda lave al u cijelu tu pricu felge ce najvise da upadnu u tu pricu jedva cekam samo odbrojavam daneeee :)))) pozdraav
 
Član
lijepo, lijepo samo nek se radi ;)
svidjaju mi se ovi farovi,koje su felge, A,T ili BS
kakvi su ovi motori 1.4 74kw, kod mene je bio 1.6 74kw i ja sam bio prezadovoljan
sretno u nastavku radova slike obavezno pokaci kad bude gotova ibiza
 
Član
Uff postavi mi pitanje zavrti mi se u glavi heheh to mozda meda zna jer od njeg kupujem imaju na sajtu u jednom od njegovih postova aa ovo su sila motori ja sam prezadovoljan ja sam na svom samo promijenio set kvacila sada sve novo stavio uradio mali servis i zamajnicu kod tokara obradio jer je krckalo pomalo u mjenjacu sada sve novo felge idu uskoro abd i ponedjeljak registracija vozila i brm brm je spreman bice i video i slike pozzz
 
Član
Raja danas sam felge preuze evo samo sto sam u kucu usao borbetice su u sobi brat maze polir pastom ahahah idem sutra gume da nabacim da se izbalansira i slijedi montiranje auto je prefarbano sigurno i to idem danas da pogledam ako bude okinem koju fotku ... i btw idem mrezice da kupim za karambolke .. pozz

Borbetice u mojoj sobi :)

2l8i0w3.jpg


Drugi pogled.

1042stx.jpg


Eh a sada ide ono sto svi cekamo :)
Premazani sejo :)


17xo5v.jpg


Znoji se :)
doattk.jpg


Zadnja karambolka.
iwkfon.jpg


Prednja karambolka.
ih6xr5.jpg


Danas sam kupio mrezice da ubacim u otvore skroz sitnu saru uzeo fabricko crna mrezica stare smo poskidali i bacili bile su oguljene, ispucale i matore.
To je to za sad sutra idem po fulda 205/45/16 gume da se to sve namontira lijepo na felge pa bi u ponedjeljak bile finalne slikice ..
VoZzzdra
 
Top